Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Наручные часы Tissot – точность и надежность по разумной цене
 • Что делать, при засорении топливного автомобильного фильтра

 • Суперзірка. Перша номінація виявилася роковою для Назара


  1 июня 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Суперзірка. Перша номінація виявилася роковою для Назара20 травня 2010 "Важко усвідомлювати, що за мене не проголосували глядачі, - зізнається Назар. – Адже це саме ті люди, для яких я виходжу на сцену та співаю. Та завдяки цьому проекту я зрозумів, що мій творчий шлях тільки починається". За результатами sms-голосування хлопець покинув проект "Суперзірка".

  Ані сліз, ані розчарування – на обличчі Назара зберігалася посмішка, навіть, після оголошення рішення публіки. "Кожен з нас повинен бути готовий піти з шоу, адже переможе тільки один, - розмірковує екс-учасник проекту. – Я радий, що потрапив сюди і мав змогу виходити на сцену досить довгий проміжок часу. Я сильно змінився, побачив, на що здатен, і тепер майбутнє тільки у моїх руках та долі".

  Хлопець не має наміру зупинятися на досягнутому: в його найближчих планах здобуття музичної освіти та підкорення великої сцени. "Безумовно, хочеться розвивати в собі творчий потенціал і надалі, - говорить Назар. – Я живу музикою, хочу нею займатися на професійному рівні, отримувати задоволення сам та ділитися ним з оточуючими. Участь у "Суперзірці" - це лише перший, але дуже вагомий крок до моєї основної мети".

  Суперзірка. Перша номінація виявилася роковою для Назара


  Перша номінація виявилася для артиста останньою. За його словами, на такий перебіг подій вплинула дуже велика кількість факторів. "Можливо, десь недопрацював, - ділиться Назар. – Я виступав першим, і глядачі в залі, мабуть, не були готові до драйву на самому початку ефіру. Крім того, люди могли подумати, що за мене й так проголосують, адже я був єдиним хлопцем серед номінантів. Я теж був у тому впевнений, і це зіграло зі мною злий жарт".

  Тим не менше, засмучуватися немає причин: вже за два тижні публіка знову матиме нагоду насолоджуватися виступом цього фіналіста на гала-концерті. Крім того, Назар не збирається відмовлятися від сцени та артистичного майбутнього, тому ми ще не раз почуємо його ім’я та результати його творчої діяльності.


  Слідкуй за перебігом подій проекту "Суперзірка" в офіційних групах ВКонтакте та Facebook.

  Суперзірка. Перша номінація виявилася роковою для Назара

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.