Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

5 канал до Дня Перемоги запустив телемарафон «Ми пам’ятаємо цю війну…»


6 мая 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
До 65-ї річниці Перемоги 5 канал підготував телевізійний марафон «Ми пам'ятаємо цю війну...». Він триває в ефірі з 1 по 9 травня, повідомляє прес-служба каналу.

Протягом тижня в рамках інформаційних випусків «Часу новин» виходить серіал з дев'яти «живих» історій українських фронтовиків. Героями сюжетів стали ветерани з різних міст України. Як відзначає прес-служба, у своїх розповідях вони повертаються до спогадів про власні фронтові шляхи, про найважливіші та найстрашніші битви, які їм довелося пережити, згадують військові історії, а також розповідають про своє сьогоднішнє життя.

Окрім цього, три особисті історії представить випуск програми «На межі» з Христиною Бондаренко 9 травня о 20.30.

Упродовж марафону «Ми пам'ятаємо цю війну...» на 5-му каналі демонструються історичні документальні фільми українського виробництва, присвячені війні. Серед них - три фільми студії «Укртелефільм»: «Довкола таємниці Вервольф», «Замовчаний генерал» та «Війна і мир. 1945». Їхньому показу передуватимуть розмовні студії, в рамках яких ведучий 5 каналу спілкуватиметься з одним із авторів представлених стрічок.

У межах марафону випущено також спеціальний міжпрограмний пакет святкових заставок з фронтовими піснями.

Безпосередньо в День Перемоги 5 канал повідомлятиме про найважливіші події, приурочені до свята, в інформаційних випусках відбудуться включення «наживо» зі святкового параду військ.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.