Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Бесплатный роуминг в Европе от украинских мобильных операторов

 • До Дня Перемоги «Інтер» покаже кольоровий парад 1945 року, ICTV − прем`єри фільмів


  28 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  9 травня «Інтер» покаже кольорову версію святкового параду 1945 року, пряму трансляцію Військового параду до Дня 65-річниці Дня Перемоги та спецвипуски проекту «Чекай на мене». Про це повідомляє прес-служба каналу.

  Кольорова версія параду 1945 року вийде на каналі о 8.00, а по її завершенню - о 9.55 розпочнеться трансляція урочистостей.

  5-хвилинні спецвипуски «Чекай на мене» вийдуть в ефірі кілька разів: о 09.15, 11.50, 15.15, 19.40 и 20.40. За інформацією прес-служби каналу, команда «Чекай на мене» знайшла тисячі листів фронтовиків Другої світової війни, і деякі з них надіслали їхнім адресатам, колишнім фронтовикам.

  Окрім цього о 19.59 «Інтер» вшанує героїв війни хвилиною мовчання.

  Також, за інформацією прес-служби, наступного тижня на каналі вийдуть два художні фільми власного виробництва каналу. Це «Дот» (8 травня, 14.20) та «Двоє» (9 травня 15.30) виробництва «Інтер Медіа продакшн» спільно з «Ілюзіон Фільмз». Обидві стрічки розповідають про події Другої світової війни.

  Канал ICTV до Дня перемоги планує показати прем'єрні фільми про Другу світову війну. 8 травня в ефірі вийде історичний проект «Москва. Осінь. 41-й», в якому поєднується документалістика, думки очевидців, ігрове кіно та комп'ютерна графіка. Також у цей день відбудеться телепрем'єра картини «Смертельна сутичка» білоруського режисера Олександра Франскевича-Лайє. До того ж лядачам представлять історичну драму «Виклик» Едварда Цвіка про польський повстанський рух під час Другої світової війни.

  9 травня на ICTV вийде документальний проект «Ржев. Невідома битва Георгія Жукова» (16.55), військова драма «Туман» (19.00) та трилер «Ворог біля воріт» ( 22:50). 10 травня на ICTV покажуть екшн Film.ua «Паршиві вівці».

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.