Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • «Суперзірка». Гарбуз створить шоу тіней, а Kozak заграє на скрипці


  27 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  «Суперзірка». Гарбуз створить шоу тіней, а Kozak заграє на скрипціТаланти «суперзірок» не обмежуються лише співом. Так, Дмитро Гарбуз пише музику до реклам, створює власні пісні та вже встиг попрацювати у співавторстві з колегою по проекту. В свою чергу, Роман Kozak знає декілька іноземних мов і віртуозно володіє грою на скрипці, що він продемонструє глядачам вже сьогодні.

  Обидва учасники виконають цього вечора англомовні хіти, знайомі кожному пересічному жителю України. Дмитрові нарешті випала нагода заспівати драйвову рокову композицію, в якій можна і покричати, і стійкою мікрофонною погупати.

  «В оригіналі у соліста групи, що виконує цю пісню голос, трохи вищий за мій, - розповідає Гарбуз. – Через це було важко зрозуміти, як я маю заспівати цю композицію, адже вона кардинальним чином відрізнятиметься від звичного слухачам треку. Проте з іншого боку, я задоволений, що маю змогу експериментувати. Адже виконувати те, що й так гарно вдається, - зовсім нецікаво і гальмує розвиток артиста».

  «Суперзірка». Гарбуз створить шоу тіней, а Kozak заграє на скрипці


  Дмитро, якого члени журі не раз звинувачували у старомодності та консерватизмі, сьогодні здивує усіх своїм зовнішнім виглядом. Стиліст і дизайнер Христина Бобкова підібрала йому ультрамодні джинси, які наважиться одягти не кожний. Проте відкритий до змін Гарбуз готовий вийти на сцену будь у чому, аби тільки побачити публіку та заспівати для неї.

  Яскраво виглядатиме у своєму виступі також Роман Kozak. Хлопця вдягли настільки сміливо, що вражений був не тільки він, а й режисери-постановники шоу. Проте вважаючи на те, в чому вийде на сцену балет у номері Романа, його вбрання ідеально пасує до загальної концепції.

  «Черниці, стриптизери і канкан, - так описує свій сценічний номер Kozak. – Доки я співатиму, позаду мене буде відбуватися настільки смішне дійство, що я боюся ненароком обернутися і відволіктися від своєї задачі. Я грав у КВК і навчився «не розколюватися» на сцені, проте я вже уявляю костюми моєї підтанцьовки».

  Крім того, Роман заграє на скрипці, і все це відбуватиметься наживо! Не пропустіть сьогоднішній концерт проекту «Суперзірка» о 20:00 на телеканалі 1+1.


  «Суперзірка». Гарбуз створить шоу тіней, а Kozak заграє на скрипці

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.