Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?



Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%





 • „Суперзірки” влаштували день самоврядування


  27 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  „Суперзірки” влаштували день самоврядуванняУчасники проекту проявляють свою самостійність лише на сцені, адже у повсякденному житті усі побутові проблеми за них вирішують організатори шоу. „Суперзірки” вирішили змінити ситуацію і свій вихідний проголосили днем самоврядування.

  Окрім того, що кожен з конкурсантів поприбирав у власній кімнаті, спільними зусиллями вони перемили увесь посуд та винесли купу сміття з кухні. І не дарма - у планах було приготування обіду в найкращих домашніх традиціях. За кулінарію взялися усі без виключення: Назар чистив овочі, Вєра Варламова їх різала, а Діляра керувала процесом.

  Український борщ, смажена картопля та м’ясо, салати зі свіжих овочів – такі страви складають раціон майбутніх артистів. „Молодці – всі ті, хто їли, готувати може кожен!” –жартівливими словами подякував Денис Федотов своїм колегам, що забезпечили інших смачним обідом. Та й сам не залишився у боргу.

  „Суперзірки” влаштували день самоврядування


  „Я готовий вимити увесь посуд, - сказав Денис і взявся за корисну справу. – На жаль, я проспав майже увесь кулінарний процес, проте хочеться приєднатися до спільної справи, тому зроблю свій внесок хоча б таким чином. Хоча насправді мити посуд я ненавиджу”.

  Разом учасники проекту збираються досить рідко, адже в кожного з них є заняття вокалом, зйомки та примірки. Ось і цього разу за одним столом зустрілися не всі „суперзірки”. Проте ті, хто був відсутній, все одно мали нагоду спробувати власноруч приготовану їжу, адже турботливі друзі залишили їм їх порції.

  „Нарешті я відчув себе на проекті як вдома, - ділиться Назар. – Смачна їжа, розмови не про роботу, дружні посмішки. Цього не вистачає у колективі, адже постійно кожний зайнятий своїми справами. І в нас майже не залишається часу на звичайне спілкування. Крім того, всі були ситі, задоволені, а тому – якісь добріші, ніж завжди”.

  Подібний досвід учасники проекту планують повторити наступного тижня. Таким чином вони хочуть започаткувати нову традицію – сімейні обіди кожного вихідного, який випадає їм лише один раз на сім днів.


  „Суперзірки” влаштували день самоврядування

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


   



  Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.