Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Фабріка зірок - Суперфинал. Матіас заспіває з Ані Лорак, а Шурінс – з Тіною Кароль!


22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Фабріка зірок - Суперфинал. Матіас заспіває з Ані Лорак, а Шурінс – з Тіною Кароль! На наступному гала-концерті "Фабрики. Суперфінал" (Новий канал) учасникам шоу доведеться згадати досвід "зоряних" дуетів.

Випробування спільними виступами із найяскравішими артистами українського й російського шоу-бізу "фабриканти" пережили під час "Фабрики зірок". Тоді найважливішим завданням для «фабрикантів» було не загубитись на тлі визнаних "зірок". Чи зможуть випускники проекту й тепер додати в дуети з відомими артистами щось своє, чи не забулися "фабричні" уроки? Ми довідаємося в неділю, 25 квітня, під час чергового гала-концерту "Фабрики. Суперфінал".

У цей вечір Олексій Матіас має вийти на сцену разом з Ані Лорак (до речі, і співачка, і "суперфіналіст", не змовляючись, висловили бажання проспівати вдвох).

Фабріка зірок - Суперфинал. Матіас заспіває з Ані Лорак, а Шурінс – з Тіною Кароль!


Стас Шурінс нарешті виступить із Тіною Кароль. Цей дует довго не складався, разом Стас і Тіна проспівали тільки на фінальному концерті "Фабрики зірок 3", але от, нарешті, журі зможе оцінити творчу роль Шурінса в цьому дуеті.

Багатьом глядачам запам'ятався блискучий виступ Аліси Тарабарової з Олександром Пономарьовим під час Другої "Фабрики". Вони тоді виконали одну із найромантичніших композицій Пономарьова "Я люблю тільки тобі". У цю неділю Олександр і Аліса знову вийдуть на сцену разом. Що виконає цей гарний дует, поки залишається загадкою.

Ну а брати Борисенки вийдуть на сцену в складі квартету! Близнюки проспівають із групою "Пара Нормальних", і від цієї яскравої четвірки глядачі, без сумніву, очікують чогось особливого!

Дивіться гала-концерт шоу "Фабрика. Суперфінал" на Новому каналі в неділю, 25 квітня, в 20:00.


Фабріка зірок - Суперфинал. Матіас заспіває з Ані Лорак, а Шурінс – з Тіною Кароль!

Источник: Новий канал
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.