Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стабілізатори напруги для власного будинку, коли потрібно і як вибрати
 • Качественный уход за кожей лица
 • Солнцезащитный крем La Roche-Posay для детей

 • Вікторія Корженок - Королева диско!


  22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Вікторія Корженок - Королева диско!„Мої перевтілення вражають мене саму!” – захоплено говорить учасниця шоу Вікторія Корженок, приміряючи нове сценічне вбрання. З такими палаючими очима для неї немає нічого неможливого: на концерті „суперзірка” виконає пісню, що в оригіналі співає квартет музикантів.

  Вікторія постійно повторює слова своєї композиції, бо як тільки виходить на сцену, вони зникають з пам’яті. „Нічого не можу з собою зробити, - бідкається артистка. – Ніби-то вже й вивчила їх, а коли починаю думати про танці, забуваю все, що стосується пісні. Зараз вже трохи простіше, а на першій репетиції взагалі не могла зібратися і промовчала у мікрофон майже увесь час виступу”.

  До речі, помовчати конкурсантці б не завадило: через кашель їй довелося опустити тональність пісні, аби повністю не зірвати голос. Незважаючи на це, настрій у Корженок бойовий, і на сьогоднішньому концерті вона продовжить знайомити публіку з диско-хітами 80-х у своєму виконанні. Схоже, вибір репертуару зовсім не засмучує конкурсантку.

  Вікторія Корженок - Королева диско!


  „Минулого разу мій виступ виявися дуже вдалим і зібрав велику кількість схвальних відгуків, - розмірковує Вікторія. - Ймовірно, аби закріпити цей успіх, мені підібрали цього разу схожу за настроєм пісню. Тільки сьогодні я ще й танцюватиму!”.

  Перетворити сцену на нічний клуб виявилося простіше, аніж запевнити Корженок, що вузькі босоніжки на височенних підборах – зручне для хореографічних па взуття. „Мені доведеться дуже багато рухатися, а ось з чобітками трохи не пощастило. Як не знайдуть інші, вийду в цих, - адже не тільки краса, але й мистецтво потребує жертв”, - зітхає „суперзірка”.

  Тим більше, Вікторія виступатиме у довгій сукні, що може приховати деякі недоліки танців. І якщо ще взяти до уваги енергійний спів учасниці, то можна закрити очі на усе інше, окрім вокалу. На репетиції під час номеру Корженок танцювала, навіть, режисер-постановник Жанна Бадоєва. Отже, немає сумніву, що на прямому ефірі повторювати рухи за Вікою глядачі будуть у залі та перед своїми телевізійними екранами.  Вікторія Корженок - Королева диско!

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.