Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Наручные часы Tissot – точность и надежность по разумной цене
 • Что делать, при засорении топливного автомобильного фильтра

 • Роман Kozak заспіває російською та порине у ностальгію


  22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Роман Kozak заспіває російською та порине у ностальгіюДо сьогоднішнього концерту Рома Kozak готувався з особливою ретельністю, адже ще минулого тижня його кохана дівчина Уляна Малиняк обіцяла приїхати на ефір. Цей день настав, а в Уляни з’явилися інші термінові справи...

  Kozak – єдиний з учасників, що усі концерти поспіль співав виключно українською мовою. Організатори проекту вирішили виправити цю помилку і дали Роману російську композицію одного з найпопулярніших в Україні гуртів.

  „Зважаючи на ті пісні, що мені обирають продюсери шоу, я формую вже певний образ на сцені, - розмірковує „суперзірка”. – Мені дійсно подобається творчість „Океану Ельзи” та „Бумбоксу”, хіти яких я виконував під час попередніх виступів. Сам хочу виступати у поп-роковому амплуа, а цього разу ще й покажу усі свої задатки лірика”.

  Роман Kozak заспіває російською та порине у ностальгію


  Дійсно, досить сумна пісня, на жаль, повністю відображає внутрішній стан артиста. Його друзі сподіваються лише, що таким чином Роман просто намагається повністю вжитися у запропонований йому образ, а не поринає по-справжньому в депресивний стан.

  Цього вечора свою композицію Kozak присвятить загиблому тату, тому й на сцені герой буде знаходитися один. Ніякого балету, лише світлові промені та речі, що нагадують йому про найріднішу людину. „Коли мені пояснили постановку мого номеру, мурашки забігали по шкірі, - ділиться Рома. – Мінімалізм та нічого зайвого. Успіх виступу буде залежати виключно від мене та мого акторського таланту”.

  Чорно-білий антураж мимоволі наводить на ностальгічні роздуми. Саме тому стилісти вирішили не надто акцентувати увагу на зовнішньому вигляді хлопця. „Я бачив те вбрання, в якому ймовірно вийду на сцену, - говорить Роман. – Нічого неймовірного, як на мене. Примірка одягу не справила на мене враження, проте, можливо, перед прямим ефіром щось зміниться. Адже потрібно дивитися на усю постановку в цілому, а не розглядати окремо деталі єдиної картини”.

  Незважаючи на усі негаразди, Роман Kozak готовий вийти на сцену та довести, що глядачі не дарма залишили його у проекті минулого тижня.


  Роман Kozak заспіває російською та порине у ностальгію

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.