Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • На что обращать внимание при заказе сайта
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами

 • Анаіт влаштує особисте життя свого брата у прямому ефірі


  22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Анаіт влаштує особисте життя свого брата у прямому ефіріЩаслива й закохана учасниця „Суперзірки” Анаіт не тільки вірна дівчина, а й турботлива сестра. Цього разу в її планах: налагодити особисте життя старшого брата Артура. Саме він підтримує її на кожному концерті оплесками, подарунками та квітами.

  Тепер же Анаіт знайшла чудовий спосіб віддячити йому за усі старання. Подарунком рідному брату стане виступ, присвячений йому та дівчині, якій він симпатизує. „На минулому концерті Артур поділився зі мною новиною, що закохався, - говорить „суперзірка”. – І вийшло так, що об’єкт його симпатії - дівчина, з якою він сам не знайомий, проте яку дуже добре знаю я та глядачі телеканалу 1+1. Саме тому я планую скористатися своїм положенням та донести почуття мого брата до його обраниці”.

  Номер, що матиме таку романтичну основу, має усі шанси сподобатися публіці. Та не одними почуттями збирається підкорювати глядачів Анаіт. Крім того, що постановка передбачає спів, лежачи на сцені, дівчині доведеться активно рухатися під час свого номеру.

  Анаіт влаштує особисте життя свого брата у прямому ефірі


  „Хореографічні па, які я маю виконувати разом з балетом, не дуже складні, - говорить учасниця проекту. – Найважче запам’ятати їх правильну послідовність та тримати її у голові. Адже обертатися і дивитися, що роблять танцівниці за моєю спиною, в мене точно не буде часу”.

  Задуми режисера-постановника відразу припали до душі Анаіт, на відміну від вбрання, яке підібрали для неї стилісти. „Спідниця закоротка, корсет лаковий, і воно все ще й червоного кольору, - бідкалася конкурсантка. – Як в такому вийти на сцену, якщо мені соромно, навіть, пройтися по кімнаті в цьому одязі?”.

  Не сподобався образ і креативному продюсеру шоу Жанні Бадоєвій, яка наполягла на тому, аби завтра дівчині привезли інше вбрання. „Я дуже рада, що мені пішли назустріч і не примусили виступати в одязі, що наводить на мене жах. Обов’язково виправдаю таку привілею від організаторів і на сцені продемонструю максимум свого запалу”, - запевняє Анаіт.


  Анаіт влаштує особисте життя свого брата у прямому ефірі

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.