Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стабілізатори напруги для власного будинку, коли потрібно і як вибрати
 • Качественный уход за кожей лица
 • Солнцезащитный крем La Roche-Posay для детей

 • Денис Федотов освідчиться у коханні під час виступу


  22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Денис Федотов освідчиться у коханні під час виступуУчасник проекту Денис Федотов страждав від нерозділеного кохання до Аліси Стриги. І хоча зараз хлопець та дівчина досить багато спілкуються та, навіть, товаришують, для наступного концерту Ден вибрав сентиментальну баладу закоханого чоловіка.

  Амплуа романтика є доволі близьким Федотову. „Мені добре вдаються мелодійні композиції, - розмірковує Денис. – Крім того, майже усі найкращі пісні – про кохання та його прояви. Кожній людині хочеться, аби її почуття були взаємними. На мою думку, найважливіше, коли кожна зі сторін союзу кохає однаково сильно. В такому випадку можна уникнути багатьох непорозумінь”.

  Якщо ім’я дівчини, в яку закоханий Ден, зараз важко назвати, то свою любов до співу „суперзірка” доводить кожного прямого ефіру. Цього разу шлях на сцену буде для Федотова довгим у буквальному розумінні. Справа в тому, що свій номер хлопець розпочне у гримерній, а закінчить... у глядацькій залі. Крім того, свою пісню Федотов присвячує таємничій незнайомці, з якою глядач познайомиться лише під час концерту.

  Денис Федотов освідчиться у коханні під час виступу


  „Кожна композиція, з якою я виступаю, присвячується публіці, - говорить конкурсант. – Це водночас абстрактний образ і конкретно кожна людина, якій не байдужа моя творчість. Я намагаюся зазирнути в очі до кожного глядача під час виступу. І коли бачу в них відповідь, немає для мене більшого щастя”.

  Чистоту своїх почуттів Денис буде демонструвати не лише чудовим живим виконанням, але й білосніжним костюмом. „Буду білий та пухнастий, - жартує Федотов. – Проте сценічний образ мені дуже імпонує. Ніби-то й класичний костюм, але не позбавлений своєї „родзинки”.

  Хто живе у серці учасника проекту, ми дізнаємося вже завтра. В той же час виступ Дениса стовідсотково не залишить байдужою жіночу частину аудиторії: в цього красеня з дивовижним голосом просто неможливо не закохатися.


  Денис Федотов освідчиться у коханні під час виступу

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.