Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Нікіфоров: коли Федотов починає награвати свої інді-композиції, в кімнаті неможливо знаходитися, але добре, що в нього є ноутбук!


22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Нікіфоров: коли Федотов починає награвати свої інді-композиції, в кімнаті неможливо знаходитися, але добре, що в нього є ноутбук!Учасники «Суперзірки» живуть у кімнатах по двоє-троє. І, звичайно, сусідам доводиться не тільки просинатися та засинати разом, але й терпіти шкідливі звички один одного.

Про своє досить складне співіснування розповіли Денис Федотов та Олег Юрійович Нікіфоров.

Цим конкурсантам пощастило менше за інших: коли усі вибирали собі, з ким жити, Денис та Олег були на зйомках. А як повернулися, зрозуміли, що спати їм доведеться в одній кімнаті, адже усі інші вже розбилися по парах.

«Я досить спокійно сприйняв той факт, що житиму з Олегом Юрійовичем, - говорить Федотов. – За характером я м’яка людина, тому можу налагодити добрі стосунки будь з ким. Єдиний нюанс, що мене дратує, - Нікіфоров наводить забагато галасу, як прокидається. Та я вирішив цю проблему по-своєму: віднині засинаю у навушниках, тому сторонні звуки мене більше не бентежать».

Зі свого боку Олег Нікіфоров скаржиться на любов Дена до гри на фортепіано. «В нас кардинально різні музичні уподобання, - пояснює старший учасник проекту. – І коли Федотов починає награвати свої інді-композиції, в кімнаті неможливо знаходитися. З іншого боку, коли я співаю під гітару, він теж залишає мене наодинці. Ми можемо витримати усе, окрім творчості один одного».

Спільне музикування – не вихід для «суперзірок», адже, за їх словами, в них взагалі немає точок дотику в музичних смаках. Пов’язано це як з віковою різницею, так і з середовищем існування, в якому чоловіки перебували до початку участі в телешоу. Проте не все так сумно: Нікіфоров бачить і позитивні сторони свого життя з Федотовим.

Нікіфоров: коли Федотов починає награвати свої інді-композиції, в кімнаті неможливо знаходитися, але добре, що в нього є ноутбук!


«Добре те, що в нього є ноутбук, - посміхається Олег Юрійович. – І коли Денис не слухає свої дивні пісеньки, я маю нагоду поспілкуватися в інтернет-мережі зі своїми прихильниками та почитати останні новини. Крім того, він спить на ліжку біля вікна, що мене влаштовує. Там постійні протяги, а я не люблю хворіти».

У свою чергу, користі від життя з Олегом Денис бачить небагато. «Він увесь час любить усіх критикувати, що постійно виводить мене з себе, - ділиться хлопець. – Крім цієї якості, мене усе влаштовує. Більш того, ми не так багато часу проводимо разом, аби підлаштовуватися один під одного».

Компроміс в даній ситуації нагадує «холодну війну»: жоден з її учасників не афішує свого негативу, проте незадоволений великою кількістю речей. Подивимося, чий терпець урветься першим, адже до кінця проекту ще дуже далеко.Нікіфоров: коли Федотов починає награвати свої інді-композиції, в кімнаті неможливо знаходитися, але добре, що в нього є ноутбук!

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.