Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Стабілізатори напруги для власного будинку, коли потрібно і як вибрати
 • Пенополиуретан – доступное утепление частного дома

 • Назар та Роман Kozak компенсують нестачу кохання кулінарією


  22 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Назар та Роман Kozak компенсують нестачу кохання кулінарієюЄдині україномовні учасники «Суперзірки», які потоваришували з першого дня проекту, Роман Kozak та Назар, діляться не тільки їжею, а й навіть одягом.

  Невідомо, чи розділять хлопці між собою перемогу у шоу, проте складається враження, що вони найкращі друзі.

  У них і проблеми одні на двох. «В умовах самостійного життя доводиться боротися, в першу чергу, з лінощами, - розповідає Назар. – Прибирання у кімнаті, прання, спільний побут – всі ці речі даються нам не дуже просто та відволікають від головної творчої місії на проекті. Та вибору немає, і ми з Ромком вже навчилися ділити обов’язки».

  Невідомо, хто з хлопців завантажує брудний одяг до пральної машини, проте шкарпетки один одного носять по черзі. «Коли були ще чисті кольорові шкарпетки, ми їх якось розрізняли, - зізнається Роман. – А як залишилися тільки чорні, то вже не задумуєшся, чиї вони, коли вдягаєш їх вранці з ледве розплющеними очима».

  Прибирають у кімнаті учасники проекту по черзі та скаржаться на одні й ті самі негаразди. «Здається, нібито ми маємо усе, що необхідно для артистів, - розмірковує Назар. – Проте весна прийшла, а кохання немає. Не вистачає, безумовно, почуттів, обіймів та звичайної уваги з боку протилежної статі. Радують лише виступи, коли маємо нагоду поспілкуватися з публікою на концертах».

  Назар та Роман Kozak компенсують нестачу кохання кулінарією


  Дефіцит ніжності хлопці сублімують у приготування їжі. З думками про велике і щире кохання, Рома та Назар вирішили насмажити картоплі з яєчнею. Як не дивно, кожен виконував свою частину роботи: Назар картоплю чистив, а Роман – різав та смажив. Результатом своїх кулінарних старань хлопці пригостили Дениса Федотова, в той час як інші учасники ковтали слинку. І не через те, що з ними ніхто не ділився, а тому, що кожен намагається вживати виключно корисну їжу.

  До речі, Денис Федотов – єдиний з хлопців, хто обіцяв порадувати інших учасників проекту випічкою власного приготування. За словами «суперзірки», він готовий зробити яблучний пиріг, проте не поспішає з втіленням задумів у життя. Чи то дражниться, чи то підігріває цікавість до власних кулінарних талантів. У будь-якому разі, дівчата вже з нетерпінням чекають, коли Денис приготує щось солоденьке, і заради цього готові навіть на деякий час відмовитися від своєї дієти.


  Назар та Роман Kozak компенсують нестачу кохання кулінарією

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.