Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Часы Tissot – аксессуар, который всегда с вами
 • Как выбрать видеодомофон?
 • Газоблоки Аэрок – качество и практичность

 • Перші жертви фіналу – Юлія Мороз та Діма Бородін


  16 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Перші жертви фіналу – Юлія Мороз та Діма БородінЗа словами учасників "Суперзірки", йти з фіналу проекту набагато болісніше, аніж залишати його на перших ефірах. Проте дане дійство є неминучим, адже кожного тижня кількість фіналістів буде зменшуватися.

  Грандіозний концерт, що відкрила своїм виступом група Morandi, запам’ятався глядачам не тільки виступами номінантів, а й номерами українських зірок, що з’явилися у масках та спеціально підготували популярні пісні у своєму виконанні для участі у шоу.

  На репетиціях більшість учасників зберігала спокій: ті, хто мав вийти на сцену цього вечора, намагався зберегти сили для виступу, інші конкурсанти – підтримували своїх колег, що знаходилися на крок від вильоту з проекту. Проте з початком прямого ефіру нерви усіх без виключення були на межі.

  Цього разу думка журі не грала ніякої ролі. Можливо, тому, професіонали були дуже щедрими на компліменти та досить жваво реагували на виступ кожного з номінантів. У будь-якому випадку усе вирішили глядачі, і за результатами їх голосування "суперзірками" ніколи не стануть Юлія Мороз та Діма Бородін.

  Перші жертви фіналу – Юлія Мороз та Діма Бородін


  Як виявилося, Юлія – людина слова. Ще на початку проекту вона пообіцяла, що обов’язково подякує зі сцени адміністратору проекту Тетяні, якщо їй доведеться припинити свою участь у "Суперзірці". Мороз обіцянку виконала, хочу спочатку це виглядало виключно жартом. Дівчина трималася досить спокійно: запевнила усіх, що не буде здавати позицій та продовжить розвиватися у творчому напрямку.

  Більш емоційно на вирок публіки відреагував Діма Бородін. Стоячи на сцені, хлопець розгубився і мало не почав плакати. Проте потрапивши до обіймів своїх батьків, Діма заспокоївся і, навіть, почав посміхатися. "Я дуже скучила за ним, - каже мама Бородіна. – Для нас він вже зірка, тому ми не переживаємо за його майбутнє".

  Безумовно, щасливі ті, хто продовжує свою участь у проекті. Роман Kozak запевняє, що останній виступ став для нього справжнім випробуванням та дуже важливим уроком. "Я розумію, що завоював симпатію публіки виключно своєю першою піснею "С’юзі", - зізнається хлопець. – Зараз я використав той аванс від глядачів, і на наступному концерті мені необхідно буде знову доводити, що я достойний брати участь у шоу й надалі". Крім того, на наступний ефір обіцяла приїхати кохана дівчина Романа - Уляна Малиняк, то ж відповідальність буде подвійна.

  Анаіт, що виконала пісню Майкла Джексона, радіє, бо за неї проголосували глядачі. Єдине, що засмутило дівчину, - коментарі журі, зокрема Потапа. "Я плакала на сцені через те, що в мене від композиції мурашки по шкірі, - пояснює Анаіт. – Коли дізналася про смерть короля поп-музики, не могла відійти від шоку кілька днів. Тому мені дивно чути, коли хтось приймає ті сльози за вияв невпевненості у собі".

  Найважче Юлії Ланській: дівчина тріумфально повернулася до проекту, проте трохи випала з колективу учасників. Саме тому замість радості в дівчини почуття невизначеності та нерозуміння оточуючими. Цей стан дуже хвилює саму Юлію, проте на відпочинок та самопізнання немає часу. Вже сьогодні "суперзірки" починають підготовку до наступних концертів.


  Перші жертви фіналу – Юлія Мороз та Діма Бородін

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.