Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Наручные часы Tissot – точность и надежность по разумной цене
 • Что делать, при засорении топливного автомобильного фильтра

 • Діляра стане гейшею та зачарує Потапа


  13 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Діляра стане гейшею та зачарує ПотапаФантазія режисерів-постановників "Суперзірки" не має меж. Так, представниця Криму Діляра, що й так має досить яскраву зовнішність, перетвориться для сьогоднішнього концерту на японську красуню.

  Дівчина виконуватиме енергійну пісню, що свого часу переспівав сам член журі «Суперзірки» Потап разом з красунею Настею Каменських. І вже невідомо, з чим саме будуть порівнювати виступ Діляри: оригіналом чи кавером на дану композицію.

  «У нас мало часу для репетицій, тому підготовка мого виступу дається мені досить складно, - зізнається дівчина. – Пісня, звичайно, дуже відома, проте не надто близька мені за внутрішніми відчуттями. Переспівати композицію, пародія на яку більш відома за оригінал, - досить складна задача».

  Діляра стане гейшею та зачарує Потапа


  Засмучує дівчину і постановка номеру, адже, за словами Діляри, публіка може сприйняти її виступ за плагіат. Таке саме враження й у Віталія Семенцова, педагога, що допомагає дівчині вжитися в образ.

  «Мені здається, що даний виступ створюється лише для однієї людини – Потапа. І знаючи його любов до їдких зауважень, він спуску Ділярі не дасть, - коментує Віталій Васильович. – Проте з іншого боку, дівчина має дуже яскравий шоу-номер, на який глядач обов’язково зверне увагу в силу різних факторів».

  Запам’ятатися будь-яким чином – не найгірший варіант, на думку самої «суперзірки». «Просто вийти та заспівати – це не вихід, адже ми робимо тут справжнє шоу, - говорить Діляра. – Зважаючи на те, що я не думала, як би хотіла показати цю пісню на людях, то маю бути задоволена тим, що мені запропонували режисери».

  Єдина радість конкурсантки – це вбрання. Сукня-халат яскраво-жовтого кольору настільки подобається дівчині, що вона воліла б мати її у власному гардеробі. Діляра сподівається: сонячний одяг покращить їй настрій перед виходом на сцену, а її виступ сподобається публіці.  Діляра стане гейшею та зачарує Потапа


  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.