Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Нікіфоров виконає пісню, яку співав раніше у підземних переходах


  13 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Нікіфоров виконає пісню, яку співав раніше у підземних переходахОлегу Юрійовичу Нікіфорову надзвичайно пощастило з репертуаром для сьогоднішнього концерту – свою пісню він виконував не раз і не тільки на сцені.

  Сам він вважає, що цей факт обов’язково допоможе йому під час виступу в прямому ефірі «Суперзірки».

  «Композиція, яку ми вибрали з продюсером, мені імпонує, - розповідає Олег Юрійович. – Це досить яскравий музичний матеріал, на якому я виріс. Найголовніше – я знаю, якій категорії населення така музика подобається, і таких людей досить велика кількість. Тому щодо того, чи підтримають мене глядачі, я майже не переживаю».

  Нікіфоров виконає пісню, яку співав раніше у підземних переходах


  Російський хіт, що виконувала не одна зірка естради, цього разу заспіває Олег Нікіфоров. І якщо до виконання пісні у режисерів-постановників не було претензій, то гітару, з якою Олег спочатку виходив на сцену, в нього забрали. Самого артиста це засмутило: він награвав на ній акорди кілька репетицій поспіль. Проте в пісні було лише кілька секунд, коли на тій гітарі можна було зіграти, а зайвий реквізит на сцені нікому не потрібен.

  «Порівняння з оригінальним виконавцями я взагалі не боюся, адже в мене зовсім інша манера подачі пісні. Крім того, ця пісня вже зі мною досить довго – під час роботи у підземних переходах я часто її награвав. І якщо люди кидали мені гроші, то й зараз проголосують за мене», - впевнений Олег.

  Образ героя композиції в уявленні Нікіфорова кардинально відрізняється від ідей стилістів. Сам артист волів би вийти на сцену у «варених» джинсах, ковбойських черевиках та із зачіскою, що сам описує як «хвиля з чубчиком». А ось що йому підібрала команда професіоналів, дивіться сьогодні о 20:00 на телеканалі 1+1.


  Нікіфоров виконає пісню, яку співав раніше у підземних переходах

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.