Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Суперзірка». Під час свого виступу Назар поведе за собою натовп


13 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
«Суперзірка». Під час свого виступу Назар поведе за собою натовпОстанній день перед концертом – найгарячіший час репетицій для учасників проекту "Суперзірка". Пісні вивчені, шоу-номери поставлені, костюми підібрані. Від прямого ефіру усе дійство на сцені відрізняють лише пусті трибуни для глядачів.

Композиції, які у вівторок виконають конкурсанти, - виключно хіти різних років. Саме тому головною задачею кожного артиста цього вечора буде гідно представити й без того популярну пісню. І найважче у виступах "суперзірок" – не копіювати оригінальних виконавців, яких знає кожен глядач без виключення.

Учаснику проекту Назару дісталася композиція однієї з найбільш культових особистостей 80-х років. Крім того, хлопцю доведеться співати російською мовою, що буде досить серйозним випробуванням для людини, яка у повсякденні спілкується лише українською.

«Суперзірка». Під час свого виступу Назар поведе за собою натовп


"Я дуже хвилювався, щоб не було акценту у російській вимові під час виконання пісні, - говорить конкурсант, - але поки що чув лише схвальні відгуки щодо свого виконання. Пісня є близькою мені за настроєм та емоційним станом. Безумовно, я сподіваюся, що глядачі будуть сприймати мене таким, як я є, а не порівнювати з оригіналом. Впевнений, мої старання гідно оцінить публіка".

Викладач акторської майстерності "Суперзірки", Віталій Семенцов, наступним чином коментує репетицію Назара: "Хлопець співає дійсно знакову пісню, тому лише сильного голосу та привабливої зовнішності може бути недостатньо для гарного виступу. На даний момент Назар є внутрішньо інтровертним, тому я дуже сподіваюся, що на самому концерті він зможе знайти контакт з публікою. Головне для нього – не злитися з балетом, бо велика кількість людей на сцені в цьому разі грає не на користь артиста".

Самому ж Назару постановка номеру дуже подобається. "Під час мого виступу на сцені буде задіяна максимальна кількість учасників балету. За задумом режисерів я бунтар, і цей образ дуже близький мені по духу, - говорить "суперзірка". – На сцені я людина, що веде за собою натовп, знаходжуся завжди на крок попереду інших. Це велика відповідальність, і я намагатимуся виправдати сподівання інших людей".

Яку саме пісню виконає Назар, та чи оцінять його старання глядачі, ми дізнаємося вже завтра, під час живого виступу хлопця у прямому ефірі телеканалу 1+1.


«Суперзірка». Під час свого виступу Назар поведе за собою натовп

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.