Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • "Суперзірки" відкрили для себе гламурні вечірки


  11 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  "Суперзірки" відкрили для себе гламурні вечіркиНе тільки підготовкою до нових концертів живуть учасники проекту. Як справжні зірки, вони виступають на професійній сцені, а відтепер і долучаються до української еліти світу шоу-бізнесу.

  Вєра Варламова та Денис Федотов стали першими, кому пощастило потрапити на одну зі столичних вечірок. І до виходу у вищий світ конкурсанти готувалися з усією ретельністю: провели кілька годин у салоні краси, де над їх образами працювали кращі стилісти.

  "Мене нарешті підстригли, а в цілому вирішили нічого кардинально не змінювати, - каже Денис. – Тим не менше, я дуже задоволений своїм зовнішнім виглядом. Він наразі стовідсотково співпадає з моїм внутрішнім станом, тому ця гармонія всередині допомагає мені почувати себе більш впевнено".

  "Суперзірки" відкрили для себе гламурні вечірки


  Натомість Вєра Варламова провела у кріслі перукаря майже половину вечора. Невідомо, чи стане дівчина білявкою, проте її волосся будуть висвітлювати у кілька етапів. "Мені хочеться подивитися у кожне дзеркало, - ділиться Вєра. – Дуже незвично бачити такі зміни у власній зовнішності, проте намагаюся якомога скоріше до них звикнути".

  Зачіска, макіяж та стильний одяг – це все для того, аби «суперзірки» почували себе комфортно вечірці, що проходила в одному з найбільш популярних столичних нічних закладів. Вєрі та Денису випала нагода не тільки познайомитися з представниками українського шоу-бізу, але й… попрацювати з ними в трохи незвичному амплуа.

  В рамках вечірки "суперзірки" готували коктейлі у парі з відомими артистами – групами "Авіатор" та "А.Р.М.І.Я". Безумовно, Вєрі дісталися хлопці, а Денис ворожив над напоями з дівчатами-співачками. Завдяки їх спільним старанням народилися коктейлі "Секс поза пляжем" та "Red health". Останній був абсолютно безалкогольним, адже його автори – Денис Федотов та група "А.Р.М.І.Я" взагалі не вживають спиртні напої та агітують за здоровий спосіб життя.

  Спільним приготуванням коктейлів спілкування артистів не закінчилося, і професіонали у дружній бесіді дали кілька цінних порад Вєрі та Денису. "По телевізору вони здавалися нам зовсім іншими. А насправді всі зірки дуже привітні та цікаві люди, - захоплено говорять молоді виконавці. – Тепер жага до перемоги виросла у кілька разів, адже ми знаємо, заради чого працюємо!".


  "Суперзірки" відкрили для себе гламурні вечірки

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.