Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • «Суперзірка». Денис Федотов лікує Алісу Стригу поцілунками


  10 апреля 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  «Суперзірка». Денис Федотов лікує Алісу Стригу поцілункамиНаймолодша з дівчат-учасниць проекту, Аліса Стрига, останні дні страждає від невідомої інфекції.

  У неї розпух вказівний палець на руці, і жодна мазь не допомагає. Конкурсантку возили вже декілька разів до лікаря, і сьогодні вона знову повернулася з цілим пакетом ліків та бинтів.

  Самостійно дівчина лікуватися не може, адже поранений палець на правій руці, тому допомагає їй ліпший друг Денис Федотов. Хлопець турботливо перев’язує дівчині поранену руку та як у дитинстві цілує пальчик, аби він швидже заживав. Оточена турботою та увагою, Стрига починає швидко приходити у норму.

  «Суперзірка». Денис Федотов лікує Алісу Стригу поцілунками


  Чи закоханий Денис в Алісу, хлопець не зізнається. «Безумовно, я їй симпатизую, вона чарівна дівчина, - каже Федотов. – Проте я просто дуже відкрита людина, саме тому приписувати мені з кимось роман було б трохи дивно. Всі дівчата на проекті для мене гарні та приємні у спілкуванні».

  Натомість Роман Козак, до якого Аліса Стрига має явні симпатії, останнім часом зовсім її ігнорує. Він настільки сумує за колишньою учасницею проекту Уляною Малиняк, що кожну вільну хвилинку проводить в інтернеті, аби постійно спілкуватися з коханою. Пара переписується у соціальних мережах, постійно розмовляє по телефону і явно відчуває брак один одного.
  Пристрасті набирають обертів, і з любовного трикутника ця історія вже перетворилася на квадрат. Чи обернеться хоч одна із закоханостей взаємністю, ви обов’язково дізнаєтеся, слідкуючи за новинами на нашому сайті.


  «Суперзірка». Денис Федотов лікує Алісу Стригу поцілунками

  Источник: Проект «Суперзірка»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.