Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Тіматі заспіває на першому концерті "Суперзірки"


29 марта 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Тіматі заспіває на першому концерті "Суперзірки"Спеціальний гість першого концерту "Суперзірки" у прямому ефірі "1+1", російський репер Тіматі, заспіває на одній сцені з майбутніми суперзірками.

Справжня популярність до репера прийшла після подібного проекту в Росії. Попри самостійні музичні починання, Тіматі досяг успіху лише 2004 року, коли узяв участь у шоу "Фабрика-4". Саме там разом з Анастастією Кочетковою та Домініком Джокером він створив хіти, які досі популярні та ротуються на радіо. Це - "Новые люди", "Плачут небеса", "Ты нужна мне", "Банда" та інші.

Тіматі заспіває на першому концерті "Суперзірки"


Нагадаємо, 30 березня на "1+1" розпочинаються прямі ефіри проекту "Суперзірка". На глядачів шоу чекає велика кількість сюрпризів: окрім виступів конкурсантів у кожні програмі будуть спеціальні гості та несподівані шоу-номери.

Під час цих шоу саме глядачі каналу і визначать переможця вокального проекту "Суперзірка".

Переможець підкорить Олімп українського шоу-бізнесу і стане справжньою суперзіркою – це гарантують продюсери "1+1" та музичний продюсер шоу Юрій Нікітін, який вже зараз заявив, що буде опікуватися подальшою долею переможця "Суперзірки".

Побачити виступ Тіматі у першому концерті "Суперзірки" можна буде 30 березня о 20:10 на каналі "1+1".


Тіматі заспіває на першому концерті "Суперзірки"

Источник: Проект «Суперзірка»
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.