Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Прем'єрний випуск реаліті-формату став чи не найемоційнішим.


  26 марта 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Прем'єрний випуск реаліті-формату став чи не найемоційнішим.На "1+1" стартувало нове шоу "Міняю жінку". Учасники проекту зважуються на ризиковий і екстремальний експеримент – на тиждень міняються дружинами, сім'ями і домом.

  У прем'єрному випуску програми мамами мінялися столична і сільська родини. Гламурна киянка потрапила у село Седнів в Чернігівський області, у дім без зручностей, газу, гарячої води, з трьома дітьми. А мама з Седнєвапоїхала у салони, суші-бари і кіно.

  Розв'язка історії стала несподіванкою навіть для творців програми: на третій день зйомок від міської мами втік сільський "новий чоловік". Він повернувся додому тільки після того, як по завершенню експерименту повернулася його законна дружина... Автори проекту обіцяють: колізій і несподіванок буде вдосталь у кожному випуску.

  Прем'єрний випуск реаліті-формату став чи не найемоційнішим.


  Творці шоу об'єднуть протилежності. Так, героїнею однієї з наступних програм стане 20-річна матуся, яка опиниться у сім'ї з п'ятьма дітьми, найстаршим з яких – 17 та 18 років. Як складуться їхні стосунки – продюсери тримають у секреті. Інше унікальне поєднання – обмін мамами між родинами із Закарпаття та Уганди.

  У ході кастингу, що тривав кілька місяців, заявки на участь у програмі подали сотні родин. Усім цікаво, як живуть інші. Головне – вчасно згладжувати гострі кути, каже психолог проекту Тетяна Семенова.

  Цікаві факти про шоу "Міняю жінку":

  - жінки у "прийомних" родинах сплять в окремих спальнях;

  - в ході проекту дружини не мають права спілкуватися зі своїми законними чоловіками;

  - жінки дізнаються, на кого їх "поміняли", лише в останній знімальний день – під час фінальної зустрічі возз'єднаних родин, коли ті обмінюються враженнями від експерименту;

  - за місяць після обміну знімальна група знову навідує екс-учасників.


  Прем'єрний випуск реаліті-формату став чи не найемоційнішим.

  Источник: Проект «Міняю жінку»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.