Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Comedy Club.UA оголосив кастинг нових резидентів и оновить формат телеверсії шоу


1 марта 2010 | На телеэкране / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
Українська філія Comedy Club Production до кінця 2010 року планує запустити на українському телебаченні оновлене розважальне шоу в форматі stand-up comedy. Про це повідомляє «Корреспондент».

За інформацією видання, на посаду генерального продюсера Comedy Club Production в Україні запрошено Андрія Молочного, учасник дуету імені Чехова, генеральний продюсер і актор скетч-шоу Файна Юкрайна. Раніше Молочний був редактором українського Comedy Club і одним з його резидентів.

«На скетч-шоу "Файна Юкрайна" Андрій зарекомендував себе як успішний продюсер. Молочний в силах запустити нове гумористичне шоу і примножити успіх колишнього українського Comedy Club», - зазначив Артур Джанібекян, генеральний продюсер Comedy Club Production. Д

иректором проекту став Арен Вірабян, що працює в Comedy Club Production з 2004 року. Посаду головного редактора займе Антон Лірник, який також буде виступати в складі Дуету ім. Чехова, повідомляє агентство PR Batteries, що виконує функції прес-служби філії Comedy Club в Україні.

Планується, що проект змінить назву, логотип і візуальний стиль шоу, а також повністю оновить склад резидентів клубу. У зв'язку з цим українська філія Comedy Club оголошує кастинг нових резидентів. Всі бажаючі зможуть залишити заявку на участь за телефоном 044 592 91 11.

На статус резидента можуть претендувати молоді люди від 21 до 26 років незалежно від статі. Кастинг відбудеться 22 і 23 березня в київському клубі Arena.

Повідомляється, що в оновленому проекті буде збережено формат stand-up comedy і основні жанри програми: стьоб над зірками, новини, монологи та мініатюри, а також музичні номери. Регулярні вечірки українського підрозділу Comedy Club, відбуватимуться з квітня 2010 року, як і раніше, по суботах у клубі Arena.

Коли в ефірі телеканалу виходитиме оновлене шоу поки невідомо. Основні переговори Comedy Club Production з телевізійними каналами почнуться в квітні-травні 2010, коли визначиться склад резидентів і формат телеверсії.

Нагадаємо, що Comedy Club UА зник з українського ефіру в січні 2009 року. Тоді проект транслював Новий канал.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.