Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • Мобільному зв’язку Укртелекому - 3 роки!


  16 ноября 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Мобільному зв’язку Укртелекому - 3 роки!12.11.2010 Мобільна мережа Укртелекому: майже 600 тисяч активних абонентів мобільного зв’язку, близько півмільйона користувачів швидкісного мобільного Інтернету.

  Наймолодша мережа мобільного зв’язку України - та єдина, що надає послуги мобільного зв’язку у стандарті 3GUMTS, обслуговує майже 600 тисяч абонентів мобільного зв’язку, переважна більшість яких користується швидкісним Інтернетом.

  За три роки з часу появи на ринку, мобільний зв’язок ВАТ «Укртелеком» органічно доповнив портфель послуг компанії та продемонстрував один з найвищих темпів приросту абонентів, отримавши належне визнання українських споживачів.

  Послуги швидкісного мобільного Інтернетуз першого дня стали ключовими перевагами мобільного зв’язку від Укртелекому. Проте надання інноваційних послуг, на які чекав український ринок, було б неможливе без розгортання мережі, яка б відповідала найвищим стандартам. Грамотне планування можливостей мережі, зокрема її ємності, дозволяє обслуговувати постійно зростаючу кількість абонентів, без втрати будь-яких параметрів якості навіть у пікові періоди її навантаження. У компанії постійно працюють над тим, аби клієнти мобільного зв’язку користувалися зручними, надійними та якісними послугами.Саме для цього Укртелеком проводить чимало робітзрозширення та оптимізації своїх мереж, що забезпечують комфортність користувачам Інтернет-послуг. Лише останнім часом у 4 рази збільшено пропускну спроможність між ядром мобільної мережі та зовнішніми каналами Інтернет. Відтак, покращилася якість сервісів мобільного Інтернету. Скоротився час реакції (ping), що підвищує комфортність в он-лайн іграх, чатах та мандруванні Інтернет-простором.

  Сьогодні активними абонентами мобільного зв’язку Укртелекому є майже 600 тисяч користувачів, близько половини з яких – контрактні.

  Зважаючи на можливості стандарту, що дозволяє абонентам Укртелекому користуватися справді швидкісними послугами передачі даних, та привабливі доступні тарифи, практично усі абоненти, а це близько 90 відсотків, є активними користувачами саме мобільного Інтернету. А найпопулярнішими продуктовими пропозиціями стали - контрактні ««ОГО!Мобільний»». Навесні цього року компанія представила вигідні і зручні пакети «ОГО!Мобільний 256» - 60 гривень на місяць та «ОГО!Мобільний Необмежений» – 120 гривень на місяць. Новинки одразу знайшли своїх поціновувачів, адже обидві пропозиції надають безлімітний доступ до Інтернету за технологією 3G UMTS у мережі Укртелекому. Різниця лише у швидкості доступу.

  Серед передплачених пакетів послуг більшість абонентів користується пропозицією U'try. Для всіх користувачів передплачених пакетів послуг U’try розроблено спеціальну пропозицію «ОГО!Мобільний безліміт», за якою кожен абонент може активувати та лише за 5,99 гривень на добу користуватися безлімітним високошвидкісним мобільним Інтернетом. Крім того компанія постійно пропонеє спеціяльні акційні пропозиції, які допомогаюсь клієнтам економити на послугах. Приміром, зараз Акція «Інтернет бонус за поповнення» дозволяє користувачам U’try отримувати вільний доступ до Інтернету при кожном поповненні рахунку.

  Динаміка зростання абонентської бази за останні місяці свідчить про стабільно високі темпи підключення. Компанія й надалі працюватиме над тим, щоб клієнти мобільного зв’язку користувалися зручними, надійними та якісними послугами, і стати абонентом компанії було легко і просто.

  Для зручності користувачів компанія постійно працює над впровадженням найновіших технологічних розробок в галузі мобільного зв’язку. На всій мережі сьогодні - стандарт UMTS/HSDPA, який відносять до 3.5G. Для високошвидкісної послуги передачі даних на кожній базовій станції мобільного зв’язку виділено окремі частотні канали, а для передавання зростаючих обсягів трафіку на мережі відбувається перехід на ефективніші та прогресивніші IP-технології.

  Уже сьогодні компанія присутня у всіх регіонах України, покриваючи усі обласні центри, більшість міст – загалом близько 160 населених пунктів. А завдяки національному роумінгу абоненти Укртелекому можуть користуватися послугами по всій території країни. Дбаючи про своїх клієнтів компанія активно розвиває й послуги міжнародного роумінгу. Сьогодні для користувачів мобільного зв’язку Укртелекому роумінг відкрито у понад 70 країнах свiту, а послуги передачі даних доступні у 45 країнах.

  Для підвищення якості продажу послуг та зручності для клієнтів компанія впроваджує єдиний стандарт продажу послуг. За три роки для обслуговування абонентів мобільного зв’язку в Україні відкрито понад 75 власних Пунктів обслуговування абонентів абонентів, де можна скористатися повним спектром послуг мобільного зв’язку. Тридцять сім із них – фірмові Центри обслуговування абонентів мобільного зв’язку Укртелекому, у яких відвідувачі можуть здійснити контрактне підключення та придбати стартовий пакет U’try, поповнити рахунок і отримати технічні консультації або сервісне обслуговування. Вже зараз придбати стартові пакети мобільного зв’язку та картки поповнення рахунку можна у майже 1000 відділень «Телекомсервіс», найбільшої мережі власних торгових точок серед телекомунікаційних операторів України. Більш ніж, в 150 з них можна підключитися на контрактну форму обслуговування та здійснити миттєве поповнення рахунку мобільного зв’язку. Водночас Укртелеком не обмежується лише власними можливостями, а також приділяє значну увагу роботі з партнерами. Створено партнерську мережу, яка включає понад 5000 зареєстрованих торгових точок, що належать двомстам партнерським компаніям по всій території України. Тут можна придбати пакет U’try та поповнити мобільний рахунок. У понад 750 агентських пунктах продажу клієнти мають змогу підключитися на контрактну форму обслуговування та придбати 3G UMTS модем. Персонал партнерських точок продажу проходить навчання, тому кожен відвідувач зможе отримати детальну консультацію про переваги послуг мобільного зв’язку Укртелекому.

  Для абонентів компанія розширює можливості поповнення рахунку. Користувачі мобільного зв’язку можуть вибирати для себе найшвидший і найзручніший спосіб оплатити послуги: у відділеннях «Телекомсервіс»; через банкомати та відділення банків; через мережу автоматів самообслуговування, загальна кількість яких понад 15 тисяч по всій Україні; через мережу Iнтернет безготівковим розрахунком з використанням платіжних карток на сайті платіжної системи Portmone.com, з використання смарт-карток НСМЕП через систему Інтернет-платежів «ПлатиМО», за допомогою електронних грошей Webmoney; картками поповнення рахунку та електронними ваучерами.


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.