Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни
 • Преимущества станков для лазерной резки
 • Причины поломки тачскринов

 • «Укртелеком» та «Київстар» підписали договір про двосторонній національний роумінг


  5 марта 2010 | Мобильная связь / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  «Укртелеком» та «Київстар» підписали договір про двосторонній національний роумінгВАТ «Укртелеком» та ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем» підписали угоду щодо відкриття з 3 березня 2010 року національного GSM-роумінгу у мережі «Київстар» абонентам мобільного зв’язку «Укртелеком».

  ВАТ «Укртелеком», який надає послуги фіксованого зв’язку та послуги мобільного зв’язку за технологією UMTS/WCDMA, і ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем», яке надає послуги мобільного зв’язку стандарту GSM 900\1800 та послуги фіксованого зв’язку, підписали угоду щодо відкриття з 3 березня 2010 року національного GSM-роумінгу для абонентів мобільного зв’язку «Укртелеком» у мережі «Київстар».

  Відтепер абоненти мобільного зв’язку «Укртелеком» зможуть користуватися послугами мобільного зв’язку на всій території України, де присутнє покриття мережі «Київстар», і де ще відсутнє покриття власної мережі «Укртелеком». Наразі мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України.

  Відтак абоненти мобільного зв’язку «Укртелеком» зможуть у всіх регіонах України користуватися усіма якісними сучасними послугами мобільного зв’язку: починаючи з голосових послуг та SMS-повідомлень, а найближчим часом і передаванням даних у стандарті GPRS/EDGE.

  Директор філії централізованого продажу послуг ВАТ «Укртелеком» Ігор Сиротенко:

  «Підписання угоди з оператором „Київстар“ створило кращі умови для задоволення потреб наших абонентів мобільного зв’язку. Це стосується як географії покриття нашого партнера, так і низки технічних аспектів, які забезпечать комфортніше користування нашим мобільним зв’язком. Адже ми постійно у розвитку для задоволення своїх абонентів тільки якісними і сучасними послугами.»

  Директор з управління та розвитку продуктів «Київстар» Віталій Ворожбит:

  «Ця угода є логічним продовженням розпочатої у 2008 році співпраці щодо надання абонентам „Київстар“ 3G-роумінгу у мережі „Утел“. Ми раді надати можливість користуватися якісним зв’язком „Київстар“ ще більшому числу мешканців України. Адже на сьогодні мережа „Київстар“ охоплює практично всю територію нашої країни.»


  Для довідки:

  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту UMTS/WCDMA. Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет. Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку, зокрема — відеодзвінок, швидкісний мобільний Інтернет, відправка СМС на номери фіксованого зв’язку та багато інших якісних послуг. Вичерпна інформація на сайті http://www.ukrtelecom.ua/

  Національний мобільний оператор «Київстар» лідер українського ринку мобільного зв язку, якому довіряють своє спілкування 22 млн. осіб (станом на 01.02.10). Мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 195 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.

  Источник: Пресс-служба «Київстар»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.