Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Без компромиссов: компактность и мощность в одном лэптопе
 • Что такое роутер Wi-Fi?

 • МВС припинила діяльність 49 інтернет-сайтів


  12 февраля 2009 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Причина призупинення діяльності 49 Інтернет-сайтів, - ігнорування прав власників музичних творів.

  За повідомлення прес-служби МВС України, аналіз стану криміногенної ситуації у сфері інтелектуальної власності свідчить про те, що набуває поширення протиправна діяльність Інтернет- сайтів, які безкоштовно або на платній основі пропонують користувачам завантажити музичні та аудіовізуальні твори. Дана діяльність відбувається з порушенням вимогам Закону України "Про авторське право та суміжні права".

  З метою припинення фактів незаконного розповсюдження музичних творів у мережі Інтернет Департаментом Державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно з його регіональними підрозділами організовано проведення постійного моніторингу інтернет-мережі та локальних мереж з метою встановлення Інтернет-сайтів, що пропонують завантаження музичних та аудіовізуальних творів.

  Загалом підрозділами МВС проведено перевірки діяльності 71 інтернет-сайту, технічні ділянки яких знаходяться на території України. Під час відпрацювання були встановлені провайдери, які надають послуги хостингу вказаним сайтам, а також особи, що зареєстрували доменні імена даних сайтів та здійснюють їх наповнення «піратських» музичним контентом. У результаті вжитих заходів провайдерами призупинено діяльність 49 Інтернет-сайтів.

  Наразі підрозділами Державної служби боротьби з економічною злочинністю проводяться заходи щодо документування протиправної діяльності 29 Інтернет-сайтів.

  Источник: МедіаБізнес
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.