Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Разбираемся в Linux- и Windows-серверах

 • В Україні пройде «Місяць безпечного Інтернету»


  11 февраля 2009 | Интернет / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті за ініціативи «Майкрософт Україна» оголосила про запуск соціальної кампанії «Місяць безпечного Інтернету». Як повідомляє «Громадський простір», кампанія проходить у підтримку Європейського дня безпечного Інтернету і покликана привернути увагу громадськості до проблеми, пояснити дітям та підліткам, а також їхнім батькам, яка небезпека чекає на них в Інтернеті і як від неї захиститися.

  Ініціаторами кампанії стали члени Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті, серед яких компанія «Майкрософт Україна», музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук та міжнародна громадська організація «Школа рівних можливостей». Основна ідея соціальної кампанії — показати, що до інформації в Інтернеті мають доступ мільйони незнайомців, які можуть використовувати її як завгодно, тому не слід розповсюджувати особисті дані у відкритому доступі.

  Соціальна рекламна кампанія охопить телевізійні канали («MTV Україна» і «5 Канал»), друковані ЗМІ («Т3», «Домашній ПК», Mobility) та онлайн-ресурси. До проведення програми долучилося й агентство Think! McCann Erickson, яке розробило рекламну концепцію реклами, та продакшн-студія Radioactive Film (режисер — Іван Сауткін), яка створила рекламний відеоролик.

  Крім того, в рамках Місяця безпечного Інтернету Коаліція проведе ряд заходів, які мають допомогти дітям та їхнім батькам навчитися, як убезпечити себе при роботі з Інтернетом: марафон по містах України, онлайн-петиція «За безпечний Інтернет», тренінги для школярів, круглі столи та інші ініціативи.

  Марафон під гаслом «Прийди та зроби крок до безпечного Інтернету» відбудеться з 10 по 14 лютого в 5 великих містах України — Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Києві. Як повідомляють організатори, учасники шоу дізнаються про правила безпечної та ефективної роботи. Усі присутні стануть учасниками флеш-мобу — зроблять одночасний символічний крок через стрічку безпеки. Буде організований фото- та відео-репортаж шоу, а також прямий зв’язок зі студією Гала Радіо в Києві.

  Усі, хто бажає публічно висловитись за підтримку ініціатив Коаліції, зможуть з 10 лютого приєднатися до петиції «За безпечний Інтернет» на сайті «Онляндія».

  "Телекритика"

  Источник: PULT
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.