Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  Румунська влада хоче більшого контролю над інтернетом


  10 марта 2012 | Новости / Интернет | Добавил: Елена Ленова
  Окремі журналісти підтримують ідею впровадження санкцій

  У Румунії пропонують створити орган, що регламентує діяльність інтернет-видань, за прикладом Координаційної ради з телебачення та радіо. З цією законодавчою ініціативою виступив генеральний секретар правлячої у Румунії Ліберально-демократичної партії Іоанн Олтян, повідомляє власний кореспондент інформагентства «Укрінформ».

  «Якщо Координаційна рада з телебачення та радіо може санкціонувати радіостанції і телеканали за окремі матеріали, то аналогічні санкції повинні застосовуватися і до інтернет-видань, що дозволяють собі образливе висловлювання на адресу політиків та простих громадян», - заявив пан Олтян.

  Генсек ЛДПР звернувся за підтримкою до румунських журналістів, думки яких розділилися.

  Голова румунського прес-клубу, журналістка Індира Красня висловилася категорично проти ухвалення такого закону, звинувативши правлячу партію в спробі підпорядкувати собі онлайн-видання.

  Разом з тим один із відомих румунських журналістів Кристіан Тудор Попеску заявив, що не заперечує саму ідею регламентування інтернет-видань, але уточнив, що «політики зобов'язані виявити максимум толерантності та враховувати, що Інтернет сьогодні став символом вільної преси».

  Популярний у творчих колах журналіст Григоре Картіану виступив на підтримку ініціативи, передбачивши, що «цим законом вдасться запобігти викраденню інформацій та ідей».

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.