Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Автори Вікіпедії стали шкодити більше


17 апреля 2011 | Интернет / На украинском языке / Мир | Добавил: Ольга Кравцова
Є щось надприродне в тому, що Вікіпедія – вільна енциклопедія, відкрита для редагування кожному, хто зареєструвався, - зберігає досить високу якість своїх статей попри одвічний потяг людського роду до руйнування. Як свідчить інформація, наведена ReadWriteWeb, більшість новозареєстрованих користувачів усе ж приходять, щоб робити ресурс якіснішим, одначе за останні сім років актів вандалізму істотно побільшало, а якісних правок поменшало.

Оцінивши за п’ятибальною шкалою якість перших змін, які вносять у статті англомовної версії ресурсу щойно зареєстровані нові користувачі, співробітники Wikimedia – компанії, що підтримує Вікіпедію – зробили висновок, що 23,2% правок являють собою акти вандалізму (наприклад, дописані у статтю «Виктор Цой» слова «подавился мацой», знищення статей і т.п.). 19,4% правок є низькоякісними, 46,5% - прийнятної якості. Якість 10,3% правок є вищою за середню, близько 1% правок – блискучі.

Для порівняння, 2004 року частка актів вандалізму щойно зареєстрованих користувачів становила 3-4 відсотки. Низькоякісних правок було 22,5%, прийнятної якості – 49,5%, якості, вищої за середню – 24,3%. Частка правок, які у Wikimedia оцінили як блискучі, практично не змінилась.

Хоч це дослідження й має занадто малу вибірку (155 користувачів), аби бути репрезентативним, усе ж його результати показові. Разом із тим, слід ураховувати, що темпи приєднання до команди дописувачів Вікіпедії зросли приблизно в 30 разів – з 60 осіб на день у 2004-му до 1800 у 2011-му. Незважаючи на зростання відсотку шкідливих правок, у Вікіпедії задоволені тим, що більшість авторів усе ж роблять корисний внесок у ресурс, і не планують поступатись відкритою участю в редагуванні статей.

Источник: mediasapiens
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.