Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Чем хорош iphone 13 pro max
 • Советы по выбору мебели для кухни

 • Шановні користувачі Інтернет-послуг ВАТ "Укртелеком"!


  23 июня 2010 | Интернет / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Шановні користувачі Інтернет-послуг ВАТ "Укртелеком"!22.06.2010 ВАТ "Укртелеком" має одну з найпотужніших мереж зовнішніх каналів доступу до ресурсів Інтернет світових провайдерів, таких як Telianet, Level3. Загальна ємність наших зовнішніх каналів складає 120 Гбит/с. Ці мережі, зокрема, проходять територіями Польщі, Словаччини та Угорщини. На жаль, через складні погодні умови, що склалися останнім часом у країнах Східної Європи, у партнерів нашої компанії виникли технічні проблеми з забезпеченням повноцінного функціонування власних мереж. Внаслідок цього, зовнішні канали Інтернет Укртелекому тимчасово працюють не на повну потужність, що може спричинити часткове погіршення доступу до окремих ресурсів Інтернет у клієнтів Укртелекому.

  Ми розуміємо, як важливо вам мати якісний доступ до світових ресурсів, і тому фахівці нашої компанії виконали значний комплекс робіт для забезпечення якісної роботи Інтернету, але партнерам у Східній Європі потрібен час на ліквідацію наслідків стихії і відновлення телекомунікаційних об’єктів.

  На сьогодні, не зафіксовано проблем з доступом до Інтернет-ресурсів у абонентів нашої компанії, але ситуація в сусідніх країнах залишається складною. Просимо з розумінням поставитися до можливих тимчасових труднощів з доступом до мережі Інтернет.


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.