Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

22 березня - прес-конференція «Кризова комунікація: чи знайдуть журналіст та лікар спільну мову?»


21 марта 2012 | Новости / Телекоммуникации | Добавил: Елена Ленова
22 березня 2012 року о 10.00 в приміщенні Конференц-центру «Президент готелю» (вул. Госпітальна 12) відбудеться прес-конференція на тему: «Кризова комунікація: чи знайдуть журналіст та лікар спільну мову?», з нагоди міжнародної зустрічі у рамках реалізації проекту «Кризова комунікація - порятунок життів».

Участь у дводенній конференції, яка відбуватиметься в форматі засідань 3 робочих груп, візьмуть експерти з Канади, Великої Британії, Німеччини, представники МОЗ України, Державної СЕС, Українського Центру грипу, українських та іноземних ЗМІ, інші експерти та представники зацікавлених організацій.

Метою зустрічі високого рівня стане розвиток політики та стратегії кризової комунікації в Україні відповідно до міжнародних норм.

Теми доповідей міжнародних експертів:

- «Система охорони здоров'я у країнах колишнього Радянського союзу, їхня відповідь на пандемію та отримані уроки (увага на комунікації). Міжнародні медико-санітарні правила та кризова комунікація, зв'язок із семінаром ВООЗ у квітні» (доповідач Доктор Каролін Браун, Європейське регіональне бюро ВООЗ у Копенгагені, Менеджер програми з грипу та інших збудників інфекцій дихальних шляхів, Відділ комунікаційних захворювань, безпеки в області охорони здоров'я і навколишнього середовища).

- «Вдала практика в області комунікації та інформації для канадського суспільства» (доповідач Доктор Корі Нойдорф, Головний санітарний лікар Регіон Охорони Здоров'я м.Саскатун (Канада)) та інші доповіді.

Учасники прес-конференції:

1. Микола Хобзей, директор Департаменту лікувально-профілактичної допомоги МОЗ України.

2. Ольга Гаврилова, голова ВСГО «Рух за здоров'я».

3. Каролін Герцог, GIZ, Радник, Ініціатива із Підготовки до Пандемії.

Акредитація ЗМІ триває до 18.00 21березня 2012 р. за тел. 256-25-40, 097-989-79-49 (Валентина Черненко)

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.