Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Нацрада ТБ і РМ. Телеканали «Тоніс» і «Гравіс» переоформили ліцензії на мовлення


16 февраля 2011 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Нацрада ТБ і РМ.  Телеканали «Тоніс» і «Гравіс» переоформили ліцензії на мовлення


УКРАЇНА

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБА


вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


№ 70 від 16 лютого 2011 року

Повідомлення для ЗМІ

16 лютого ц.р. Національна рада розглянула та ухвалила позитивне рішення щодо переоформлення ліцензії на мовлення ТОВ «Телеканал «Тоніс», м. Київ.

Переоформлення відбулося у зв’язку зі змінами в складі редакційної ради, з якої виключено І.Милиневську-Грищенко. Її місце в редакційній раді посіла К. Шульгіна.

Інші дані в ліцензії залишилися без змін.

Щодо ТОВ „Гравіс”, м. Київ, ухвалено рішення про переоформлення трьох ліцензій у зв’язку зі зміною програмної концепції мовлення, оператора телекомунікацій та уточнення території розповсюдження програм.

ТОВ „Гравіс” збільшує: частку програм власного виробництва, аудіовізуальної продукції іноземного виробництва, обсяг культурно-мистецьких, інформаційно-аналітичних та публіцистичних передач, науково-просвітницьких та розважально-музичних передач. Зменшується частка національного аудіовізуального продукту та фільмопоказ.

Також у двох ліцензіях «Гравісу» уточнено територію розповсюдження програм та в деяких містах змінено операторів телекомунікацій.

Незмінною в ліцензії залишилася частка ведення програм державною мовою, яка за ліцензією становить 92%.

Як уточнив під час засідання Національної ради генеральний директор ТОВ „Гравіс” Віталій Докаленко, у цьому плані компанія не має проблем. Існують певні складнощі з добором ведучих, які вільно володіють літературною українською мовою, але це питання компанія успішно вирішує. Він також зауважив, що незмінним у компанії залишається і формат мовлення, що є розважально-просвітницьким.

На запитання членів Національної ради щодо часу показу дитячих програм, пан Докаленко повідомив, що «програми для дитячої аудиторії, які в основному є навчальними, транслюються в ранковий час та вихідні дні».Прес-служба Національної ради


Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.