Навигация

Популярные статьи

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Нацрада ТБ і РМ. Телерадіоорганізаціям «ТРК «САТ-плюс» і «ТРК «Схід- плюс» відмовлено у продовженні терміну дії ліцензії


16 февраля 2011 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Нацрада ТБ і РМ.  Телерадіоорганізаціям  «ТРК «САТ-плюс» і «ТРК «Схід- плюс» відмовлено  у продовженні  терміну дії ліцензії


УКРАЇНА

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБА


вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


№ 71 від 16 лютого 2011 року

Повідомлення для ЗМІ

Двом телекомпаніям із міста Слов’янська Донецької області, що мовили на 24 ТВК у м. Краматорську по 12 годин середньодобово у відрізках часу (мовлення здійснювалося цілодобово однією компанією у парні числа, іншою – у непарні) і мали ретрансляцію програм ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт”, м. Київ (перша 21 год., друга – 20 год. на добу) Національна рада відмовила у продовженні терміну дії ліцензій.

Після закінчення терміну дії ліцензій (24.02. 2011) буде оголошено конкурс на мовлення з використанням 24 ТВК у м. Краматорську.

Керівникам компаній Національна рада роз’яснила, що такий підхід застосовується до всіх телерадіоорганізацій, які, маючи ліцензії на максимальний час, мовлять 2-3 год., а в інший час ретранслюють програми інших мовників. Щоб упорядкувати мовлення на телевізійних каналах, Національна рада пропонує таким телерадіоорганізаціям відійти від означеної практики і отримати ліцензії на той час, який вони можуть наповнити власним мовленням.

До проведення конкурсу телерадіоорганізації «САТ-плюс» і «Схід- плюс» мають право мовити на 24 ТВК у Краматорську, а під час його проведення вони матимуть певні преференції в отриманні ліцензії на мовлення в реальних вимірах.Прес-служба Національної ради


Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.