Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Національна рада ухвалила Звіт про свою діяльність за 2010 рік


26 января 2011 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
Національна рада ухвалила Звіт про свою діяльність за 2010 рік


УКРАЇНА

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБА


вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


№ 22 від 26 січня 2011 року

Повідомлення для ЗМІ

Національна рада на засіданні 26 січня 2011 року затвердила Звіт про свою роботу за 2010 рік, який відповідно до п. 2 ст. 16 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” щорічно подається Президентові України та Верховній Раді України.

Голова Національної ради Володимир Манжосов, доповідаючи з цього питання, наголосив, що Звіт сформований згідно із законодавчими вимогами. Окремо він зупинився на головних напрямах, що визначали роботу регуляторного органу упродовж 2010 року.

Передусім це – визначення та здійснення конкретних кроків щодо розбудови цифрового мовлення в Україні, збільшення охоплення населення діючими каналами і мережами мовлення, вирішення низки законодавчих проблем, що заважали повноцінно виконувати деякі регуляторні повноваження, розширення кількості іноземних програм для ретрансляції в кабельних мережах, посилення міжнародної діяльності, активізація роботи з громадськими інституціями, реструктуризація апарату державного органу та, власне, основна робота щодо ліцензування телерадіоорганізацій та нагляду за їх діяльністю.

Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України за 2010 рік невдовзі буде оприлюднено на офіційному сайті.Прес-служба Національної ради


Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.