Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPhone SE 2
 • Ремонт квартир – опытные мастера
 • Особенности оформления кредита под 0%

 • Національна рада працюватиме за новим Планом розвитку телерадіопростору України


  3 ноября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Національна рада працюватиме за новим Планом розвитку телерадіопростору України


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 353 від 3 листопада 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  На останніх двох засіданнях Національна рада ухвалила низку рішень, які свідчать про новий напрям розбудови багатоканального мовлення в Україні. Регуляторний орган, після консультацій з провідними фахівцями галузі, сформував пропозиції щодо подальшого розвитку вітчизняного телерадіопростору, які отримали схвальну резолюцію Президента України.

  У контексті цих подій з’явилася необхідність переглянути документ, відповідно до якого Національна рада розбудовує телерадіопростір – План розвитку телерадіоінформаційного простору України.

  „Той варіант Плану, який ми маємо сьогодні, безнадійно застарів і потребує докорінних змін”, – заявив член Національної ради Микола Фартушний на традиційному щотижневому брифінгу. Він повідомив, що робоча група з підготовки нової редакції Плану розвитку розпочала роботу і вже провела два засідання, на яких було розроблено структуру цього документа.

  „Ми активно працюємо, щоб закінчити цю роботу в стислі терміни. За тиждень плануємо вже передати на розгляд Національної ради робочий варіант Плану. А за два тижні, гадаю, зможемо надати більш конкретну і точну інформацію”, – пообіцяв журналістам співголова Робочої групи Микола Фартушний.

  Довідково: План розвитку національного телерадіоінформаційного простору України розробляється і затверджується Національною радою відповідно до ст. 21 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

  На підставі Плану розвитку Національна рада ухвалює рішення про створення та розвиток каналів мовлення, мереж мовлення та телемереж, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України, визначає конкурсні умови та оголошує конкурси на отримання ліцензій на мовлення, визначає умови ліцензій на мовлення.

  Вперше План розвитку був розроблений Національною радою у 2006 році. У період з 2007 по 2009 роки до Плану розвитку вносилися зміни та доповнення.  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.