Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • Відбувся брифінг Національної ради


  17 сентября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Відбувся брифінг Національної ради


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 260 від 15 вересня 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  15 вересня, по закінченні засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбувся брифінг для журналістів. У ньому взяли участь голова Національної ради Володимир Манжосов, перший заступник голови Оксана Головатенко, заступник голови Лариса Мудрак і члени Національної ради Оксана Єлманова та Микола Фартушний.

  Представники ЗМІ почули коментарі членів Національної ради до рішень, що були ухвалені на засіданні, та відповіді на свої запитання.

  Зокрема, Володимир Манжосов, відповідаючи на запитання щодо судового позову телеканалу ТВі стосовно скасування попереднього рішення Національної ради у питаннях цього каналу, про подання якого заявляло керівництво „ТелеРадіоСвіту”, відповів, що до Національної ради не надходило офіційних повідомлень про відкриття такої справи.

  Він зауважив: „Стосовно нашої позиції, то ми озвучили її на засіданні, на якому ухвалювали рішення. Судом відмінено результати січневого конкурсу 2010 року. Ми вважаємо, що повинні привести ліцензійні документи компаній, яких це рішення суду стосувалося, до відповідних реалій. Ми зробили крок назустріч компанії ТВі, коли запропонували подати заяву про внесення змін до ліцензії з тим, щоб ми могли видати їй нові додатки, в яких будуть вказані частоти, які компанія отримала на попередніх конкурсах”. Голова Національної ради наголосив: „Наша позиція виважена, відповідна закону, компромісна. Якщо компанія не хоче йти на діалог із Національною радою, то це її право, слово за нею”.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.