Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Нацрада ТБ і РМ. Відбулося експертне обговорення законопроекту „Про внесення змін до Закону України „Про рекламу”


  2 сентября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Нацрада ТБ і РМ. Відбулося експертне обговорення законопроекту „Про внесення змін до Закону України „Про рекламу”


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 236 від 2 вересня 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ
  2 вересня 2010 року у рамках співпраці України з ОБСЄ відбулася зустріч вітчизняних і іноземних медіа-експертів на тему „Узгодження українського законодавства про рекламу з європейськими стандартами, визначеними Європейською конвенцією про транскордонне телебачення”.

  В обговоренні цього питання взяли участь консультант спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” Ад Ван Лун, експерт проекту Єлена Сурчулія, директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Микола Фартушний та інші фахівці медіа-галузі.

  „Ми підійшли впритул до того моменту, коли потрібно привести правову базу у відповідність із європейським законодавством, і маємо зробити все для того, щоб вітчизняний медіа-ринок став повноцінною частиною європейського”, – сказав Андрій Шевченко на початку обговорення.

  Учасники дискусії розглянули низку положень Закону України „Про рекламу” та обговорили шляхи вирішення проблем, що виникли під час узгодження норм закону з Європейською конвенцією. „Національна рада – це той орган, який визначає баланс інтересів держави, індустрії та глядача. Організація законодавства, яке б могло забезпечити цей баланс, – одне з основних завдань, що стоять перед нами сьогодні”, – зазначив у своєму виступі Микола Фартушний.

  Удосконалення українського законодавства викликає значну зацікавленість у представників ОБСЄ. „Ми вбачаємо велику суспільну значущість у тому, що перед винесенням у сесійну залу законопроекти обговорюються широким колом фахівців галузі”, – підкреслив Ад Ван Лун.

  Зустріч відбулася за сприяння Інституту Медіа Права та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Модератором заходу був Ігор Розкладай, юрист Інституту Медіа Права.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.