Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Нацрада ТБ і РМ. Здійснено перевірки низки телерадіоорганізацій


  9 сентября 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Нацрада ТБ і РМ. Здійснено перевірки низки телерадіоорганізацій


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 250 від 9 вересня 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  На засіданні Національної ради, що відбулося вчора, 8 вересня, було розглянуто результати перевірок низки телерадіоорганізацій. Щодо більшості з них, у зв’язку з відсутністю суттєвих ознак порушень, результати перевірок взято до відома.

  До трьох кримських телерадіоорганізацій (ТОВ „ТРК Екран”, м. Джанкой, ЗАТ „ТРК „Побутрадіотехніка”, м. Алушта, ТОВ ТРК „Візит”, м. Феодосія) та однієї львівської (ТОВ-ТРК „Міст ТБ”) через порушення умов ліцензій та чинного законодавства застосовано санкцію „оголошення попередження”.

  Розглянувши результати перевірки Державного комунального підприємства „ТРК „Київ” та взявши до уваги попередні санкції, які застосовувалися до телерадіокомпанії, Національна рада ухвалила рішення про стягнення штрафу в розмірі, який буде визначений після прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

  Голова Національної ради Володимир Манжосов під час засідання заявив, що наступна санкція, яка відповідно до чинного законодавства може бути застосована до телерадіокомпанії, це звернення до суду про анулювання ліцензії.

  Він зауважив, якщо не буде виконано третій пункт рішення, а саме: „відповідно до частини другої статті 75 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” зобов’язати ДКП „ТРК „Київ”, м. Київ, протягом місяця привести діяльність цієї компанії у відповідність до умов ліцензії та чинного законодавства. Надати через два тижні після цього звіт до Національної ради, завізований представником Національної ради у м. Києві та Київській області”, Національна рада, незважаючи на дію Закону України „Про столицю України – місто-герой Київ”, змушена буде піти на цей крок. Отже, і керівництво телерадіокомпанії і її засновник – Київська міська державна адміністрація, повинні докласти максимум зусиль, щоб не позбутися ліцензії.

  Телерадіокомпанії „Ефір-Р” з міста Рені Одеської обл. після проведення перевірки, яка не зафіксувала порушень, скасовано санкцію „попередження”.

  Кілька питань про результати перевірок були перенесені на наступні засідання, оскільки керівники телерадіоорганізацій чи їх уповноважені представники не з’явилися на засідання.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.