Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как экономить при покупке школьных принадлежностей
 • Советы по выбору кулера для воды
 • Обзор и сравнение смартфонов ZTE Blade V30 Vita и ZTE Blade L9
 • Советы по выбору напольного покрытия от ПолMALL
 • Советы по выбору батута для детей
 • 6 отличных хорроров, которые пощекочут вам нервы

 • Інтернет «ОГО!»: Є МІЛЬЙОН!


  29 июля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Інтернет «ОГО!»: Є МІЛЬЙОН!27.07.2010 Протягом останніх років показники Укртелекому на Інтернет-ринку України демонструють динамічне зростання. А успішна реалізація програми розвитку та просування послуг ADSL-доступу до Інтернету «ОГО!» дозволяють компанії вже тривалий час посідати лідерські позиції на ринку широкосмугового доступу до Інтернету. Це є, насамперед, свідченням правильності та ефективності обраної у 2005 році компанією стратегії розвитку.

  «В Україні, як і в інших країнах, мобільний зв'язок витісняє фіксований. Доходи від послуг фіксованого зв'язку постійно зменшуються через перетікання трафіка в мережі мобільних операторів. Укртелеком поставив перед собою завдання – активно розвивати і надавати послуги широкосмугового доступу до Інтернет на всій території України за однаковими і прийнятними тарифами. – Говорить Голова Правління ВАТ «Укртелеком» Георгій Дзекон - Ми розуміли, що представивши на ринку стратегічно нову послугу, зможемо забезпечити своїх абонентів якісними доступними Інтернет-послугами і компенсувати падіння доходів компанії від фіксованого зв’язку».

  Послугу «ОГО!» компанія Укртелеком представила у Києві наприкінці 2005 року, а у 2006 році послуга стала доступною мешканцям всієї України. У більшості райцентрах, селищах міського типу та селах, «ОГО!» й досі є чи не єдина можливість для масового користувача підключитися до високошвидкісного Інтернету. Зважаючи на зручність, доступність та якість послуги, вона швидко стала популярною. Якщо на початок 2006 року послугою користувалось всього 15,5 тис. абонентів і річний дохід за 2005 рік був близько 25 млн. грн, то вже на кінець 2009 року Укртелеком мав 843 тисячі користувачів послуги «ОГО!». А річний дохід від послуги «ОГО» за 2009 рік склав 890 млн. грн. Всього ж з початку запуску послуги у 2005 році і до сьогодні (на початок липня 2010 року) Укртелеком отримав доходів у сумі майже 2, 3 млрд. грн.

  Динаміка підключень до послуги «ОГО!» з року в рік виправдовує прогнози та розрахунки компанії. За станом на середину липня 2010 року, послуга швидкісного Інтернету «ОГО!» об’єднала МІЛЬЙОН користувачів, що вкотре забезпечує компанії статус безумовного лідера на висококонкурентному ринку послуг широкосмугового доступу. Сьогодні Укртелеком займає 35% ринку України у доходах (за даними Держкомстату) і 38% - в абонентах (за даними ІКС-Консалтинг).

  Для забезпечення усіх клієнтів якісними послугами Укртелеком в процесі будівництва інфраструктури для широкосмугового доступу модернізує усю магістральну первинну та IP-мережі, впроваджує нові інформаційні системи і постійно працює над розширенням пропускної спроможності каналів. Якщо у 2005 році ємність міжнародних каналів для доступу в мережу Інтернет була 1,7 Гбіт/с, то сьогодні це 120 Гбіт/с. Сукупна ємність національної IP мережі в 2005 році була близько 2 Гбіт/с, а на сьогодні це вже близько 300 Гбіт/с.

  Оскільки послуги швидкісного доступу до мережі Інтернет стають все популярнішими і потенціал ринку значний, то цей вид діяльності і зараз є одним з найпріоритетніших для Укртелекому. Тому компанія й надалі активно працюватиме над тим, аби якомога більше мешканців країни забезпечити якісним доступним швидкісним Інтернетом.


  Відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» — найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет та мобільний оператор стандарту 3G UMTS.

  Сьогодні компанія надає свої послуги понад 10 мільйонам абонентів фіксованої телефонії, сотням тисяч користувачам послуги комутованого та некомутованого доступу до мережі Інтернет.

  Також компанія пропонує своїм клієнтам найновіші сучасні послуги: передавання даних та побудова віртуальних приватних мереж, відео-конференції, послуги мобільного зв’язку.

  Усе про послуги мобільного зв’язку Укртелекому
  за номером 0 800 50 11 88;

  Вичерпна інформація про компанію та її послуги на сайті http://www.ukrtelecom.ua/
  та за номером Контакт-центру 0 800 506 800.


  Источник: ВАТ «Укртелеком»
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.