Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Насосы для водоснабжения и полива. Почему нельзя обойтись без хомутов?

 • Нацрада ТБ і РМ. Розширено перелік адаптованих іноземних телеканалів


  11 июля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  Нацрада ТБ і РМ. Розширено перелік адаптованих іноземних телеканалів


  УКРАЇНА

  НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
  З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
  ПРЕС-СЛУЖБА


  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
  www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


  № 192 від 7 липня 2010 р.

  Повідомлення для ЗМІ

  На засіданні 7 липня ц. р. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення серед інших ухвалила рішення про доповнення Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною 1 статті 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”.

  До переліку так званих адаптованих каналів увійшли „Беларусь ТБ” (Білорусь) та „Da Vinci learning” (Німеччина). Про це повідомив голова Національної ради Володимир Манжосов на брифінгу, який відбувся після засідання. „Такі рішення ми обіцяли журналістам і громадськості. Національна рада буде й надалі розширювати цей перелік і включати до нього все нові й нові канали, діяльність яких не суперечать законодавству України та міжнародним зобов’язанням”, – зазначив він.

  Перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко пояснила, що діяльність цих каналів відповідає новим нормам Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Вона розповіла, що Національна рада провела зустріч із представниками білоруського посольства та керівниками телеканалу „Беларусь ТБ”, під час якої було обговорено присутність цього телеканалу на українському ринку. „Національна рада отримала всі необхідні документи і договори, які є підставою для легальної присутності білоруського телеканалу в українських кабельних мережах”, – підсумувала Оксана Головатенко.


  Прес-служба Національної ради


  Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.