Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Без компромиссов: компактность и мощность в одном лэптопе
 • Что такое роутер Wi-Fi?
 • Основные причины неисправности стиральных машин

 • НКРЗ розглянула питання організації доступу абонентів рухомого (мобільного) зв’язку до екстрених служб на ТМЗК України


  4 мая 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
  НКРЗ розглянула питання організації доступу абонентів рухомого (мобільного) зв’язку до екстрених служб на ТМЗК України
  НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
  СЕКТОР ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗМІ ТА ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ

  тел.: 044 569 71 03, 278 08 13
  вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001
  web: www.nkrz.gov.ua, e-mail: press@nkrz.gov.ua


  НКРЗ розглянула питання організації доступу абонентів рухомого (мобільного) зв’язку до екстрених служб на ТМЗК України


  Сьогодні, 22 квітня, на черговому засіданні НКРЗ розглянула питання організації доступу абонентів рухомого (мобільного) зв’язку до екстрених служб на телекомунікаційній мережі загального користування України та погодила проект листа до Державної адміністрації зв’язку із позицією Комісії.

  За результатами розгляду, Комісія дійшла до висновку, що на даний час в Україні відсутні нормативні документи, які регламентують організацію роботи служб екстреної допомоги населенню та встановлюють порядок їх взаємодії між собою. Відсутність зазначених документів стримує розробку нових керівних нормативно-технічних актів галузі телекомунікацій по забезпеченню доступу абонентів до служб екстреної допомоги за телефонними номерами 101, 102, 103, 104, 112.

  Зважаючи на загальнодержавне значення цього питання та враховуючи, що встановлення технічних вимог до телекомунікаційних мереж і провадження технічної політики в сфері надання телекомунікаційних послуг не відноситься до повноважень НКРЗ, у листі до Державної адміністрації зв’язку Комісія пропонує прискорити розробку та прийняття керівних нормативно-технічних документів, які встановлюють технічні вимоги до організації системи екстрених телекомунікацій в Україні та визначають порядок доступу абонентів фіксованих телефонних мереж, мереж рухомого зв’язку та українського сегменту мережі Інтернет до служб екстреної допомоги за телефонними номерами 101, 102, 103, 104, 112.

  Источник: Прес група НКРЗ
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.