Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать первые лыжи?

 • Телекомпанії „Аскет” – 15 років


  13 апреля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Сергей Никандров
  Телекомпанії „Аскет” – 15 роківНині жителі міста металургів Алчевська не уявляють свого життя без щоденних програм міського телебачення „Аскет”, яке стрімко увійшло в їхні оселі півтора десятка років тому. Програми місцевого мовника привернули увагу глядачів активною позицією у висвітленні найзлободенніших проблем Алчевська та його громадян. Колектив сформувався з людей творчих, залюблених у свою професію, котрі докладають максимум зусиль для того, аби глядач щодня налаштовував телевізійний приймач на 12 телевізійний канал.

  За 15 років жодна подія в місті не залишилася без уваги телевізійників. Багато цікавих гостей відвідали студію „Аскета”, безліч незвичайних історій було показано з екрану. Про фаховість і майстерність колективу свідчать численні нагороди на різноманітних фестивалях і конкурсах.

  У серпні 2008 року відділом внутрішньої політики виконкому Алчевської міської ради з метою визначення ефективності роботи Редакції міського телебачення „Аскет” було проведено вивчення громадської думки. Висновки опитування підтвердили: кожен другий опитаний є глядачем міського телебачення, найпопулярнішими програмами міського телебачення названі «Алчевські новини», прямі ефіри, документальні фільми про місто, його історію і людей.

  За вагомий внесок у розвиток регіонального телебачення та з нагоди 15-річчя комунальне підприємство «Редакція міського телебачення „Аскет” нагороджено Грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

  За інформацією представника Національної ради в Луганській області
  Ніни Моклякової


  Источник: Прес-служба Національної ради
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.