Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку.


4 марта 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку.Сьогодні, 4 березня, на черговому засіданні НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку, затверджених рішенням НКРЗ від 26.01.2006 р. № 179.

Відповідно до змін пропуск трафіку між мережами операторів рухомого (мобільного) телефонного зв'язку повинен здійснюватися з використанням безпосереднього взаємоз'єднання (прямих каналів) своїх мереж. Транзитні (обхідні) маршрути використовуватимуться тільки для забезпечення сталості та надійності телекомунікаційних мереж.

Також Ліцензіат зобов’язаний оприлюднювати значення рівнів показників якості телекомунікаційних послуг, за якими вони надавались споживачам протягом року шляхом розміщення інформації в засобах масової інформації, на власних веб-сайтах та в пунктах обслуговування споживачів

Комісія сподівається, що ці зміни сприятимуть взаємовідносинам операторів у частині укладання договорів щодо взаємоз’єднання мереж та покращать якість надання послуг мобільного зв’язку.

Додаткова інформація

Рішення НКРЗ № 179 від 26.01.2006 "Про затвердження Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв‘язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв‘язку"

Источник: Прес група НКРЗ
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.