Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

«Воля» збільшила прибутки на 800 млн грн та підніматиме ціни


16 февраля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
В 2009 році група компаній «Воля» збільшила прибутки на 26%, повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна». Як розповів президент групи Сергій Бойко, валовий дохід склав близько 800 млн грн.

«У гривні ми виросли на 26%, в доларах впали приблизно на 12-14%», - відзначив він. При цьому рентабельність за EBITDA, за словами пана Бойка, збереглася на рівні 40%, загальний обсяг інвестицій склав 230 млн, а сукупні податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів становили близько 200 млн.

Разом з тим, «Воля» допускає, що у 2010 році ціни на послуги доступу до телепрограм можуть зрости на 12-15%, пише агентство «ЛІГАБізнесІнформ». Пан Бойко зауважив, що ціни компанія збільшить «за рахунок інфляції та за умови відсутності різких коливань курсів валют».

За його словами, середня оптимальна ціна на послуги ТБ від «Волі» складає близько 50 грн. Як повідомив пан Бойко, компанія витрачає на надання доступу одному клієнтові 24-30 грн, і ця ціна не змінювалася з 2003 року.

Також Сергій Бойко підкреслив, компанія суттєво не знижуватиме вартість інтернет-послуг. За його словами, в порівнянні з результатами 2009 року, показник середньомісячного доходу з абонента (ARPU) в 2010 році знижуватиметься. 2009 року середня вартість послуг для абонентів «Волі» склала 50-60 грн.

За даними річного звіту компанії «Воля», на початок 2010 року телекомунікаційні мережі підприємств компанії охоплюють 2,5 млн вітчизняних домогосподарств, абонентська база послуг становить 1,7 млн осіб, у тому числі понад 380 тис. користувачів послуги доступу до інтернету.

Источник: Телекритика
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.