Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Міністерство транспорту і зв’язку порушує закон


3 февраля 2010 | Телекоммуникации / На украинском языке / Украина / Пресс-релизы | Добавил: Сергей Никандров
Міністерство транспорту і зв’язку порушує закон


УКРАЇНА

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
ПРЕС-СЛУЖБА


вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, т/ф.: 278-75-75,
www.nrada.gov.ua, E-mail: pressa@nrada.gov.ua


№ 23 від 3 лютого 2010 р.

Повідомлення для ЗМІ


Міністерство транспорту і зв’язку порушує закон


3 лютого 2010 року відбувся брифінг за участю першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка та членів Національної ради Ігоря Куруса і Віталія Шевченка. Під час брифінгу Ігор Курус повідомив журналістів про те, що напередодні позавідомча рада при Кабінеті Міністрів України ухвалила незаконне рішення дозволити Концерну РРТ включити цифрові передавачі у дев’яти містах України.

«Таким чином Міністерство транспорту і зв’язку надалі продовжує свої намагання запустити 9 передавачів цифрового телебачення, незважаючи на те, що всі діючі закони України не дають жодних підстав для подібних дій Концерном РРТ», – зазначив Ігор Курус. За його словами, Законом України про «Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Законом України «Про радіочастотний ресурс» та Законом України «Про телебачення і радіомовлення» чітко визначені рамки і компетенцію різних органів виконавчої влади щодо впровадження цифрового мовлення, в тому числі й Кабінету Міністрів України. Саме тому такі дії позавідомчої ради при Кабінеті Міністрів України можуть призвести до того, що Концерт РРТ порушить всі зазначені вище закони та Конституцію України, а телекомпанії, які вийдуть у ефір на цих частотах – опиняться поза законом.

«Тому є прохання до всіх діяти відповідно до чинного законодавства – а саме, згідно з рішеннями Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», – наголосив Ігор Курус.

Своєю чергою, перший заступник голови Національної ради Андрій Мирошніченко повідомив, що напередодні до Національної ради надійшов запит від Генеральної прокуратури, яка розглядає безліцензійні спроби виходу в ефір цифрових передавачів у 9 містах України, з проханням надати всі матеріали з цього питання. «Таким чином за дотриманням чинного законодавства у сфері телерадіомовлення стежимо не тільки ми, а й Генеральна прокуратура», – сказав він.

Прес-служба Національної ради


Источник: Прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.