Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

НКРЗ затвердила Порядок доступу до кабельної каналізації електрозв’язку


23 июля 2009 | Телекоммуникации / Пресс-релизы / Украина / На украинском языке | Добавил: Евгений Ленов
Сьогодні, 23 липня, на черговому засіданні Національна комісія з питань регулювання зв’язку Україні затвердила Порядок доступу до кабельної каналізації електрозв’язку (ККЕ).

Як відомо, останнім часом питання доступу та використання ККЕ тільки загострювались. Це підтверджується багаточисленними зверненнями до НКРЗ суб’єктів ринку телекомунікацій, асоціацій операторів і провайдерів.

Робота над розробленням цього Порядку тривала з липня 2008 року. Було проведено 8 робочих нарад з залученням асоціацій операторів та провайдерів, державних органів виконавчої влади та ряду окремих операторів телекомунікацій, серед яких ВАТ «Укртелеком», а також представників Громадської ради при НКРЗ.

За результатами роботи Комісія підготувала нормативно-правовий документ, який буде регламентувати порядок доступу та спільного використання ККЕ усіма суб’єктами ринку зв’язку.

Основною метою вищезазначеного документу є лібералізація доступу до ККЕ, в тому числі і тієї, що перебуває у власності ВАТ «Укртелеком», створення організаційних умов для залучення інвестицій, збільшення обсягів послуг та підвищення їх якості.

У запропонованому Порядку передбачено, зокрема, умови спільного використання ККЕ суб’єктами господарювання, рівноправний доступ до вільних ресурсів ККЕ, порядок та терміни розгляду документів, можливість досудового вирішення спорів та порядок розрахунків та оплати.

Порядок доступу до кабельної каналізації електрозв’язку набирає чинності після опублікування.
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.