Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Хендмейдерство – с чего начать и как научится творить своими руками?
 • Круглосуточно на связи с абонентами: как устроен флагманский кол-центр ВОЛЯ в Хмельницком
 • Краткий обзор смартфона Blackview BV9500 Pro

 • Уряд виділив кошти на створення 16 національних фільмів


  28 апреля 2009 | Кино / Украина / На украинском языке | Добавил: Степан Сергеев
  Уряд України виділив Міністерству культури і туризму в 2009 році близько 2,410 млн грн на створення 16 національних фільмів.

  Цього року планується створення та розповсюдження 5 ігрових фільмів, одного анімаційного і 10 неігрових (хронікально-документальних, науково-пізнавальних) фільмів, повідомляє Кореспондент.

  Крім того, уряд визначмв держзамовлення на випуск друкованої продукції на суму 224 523,2 грн. Зокрема, підручників для студентів вузів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів наукових видань, енциклопедичних видань, видань для дітей та юнацтва.

  Планується також випуск книг мовами національних меншин, творів класиків української літератури та лауреатів Національної премії ім. Т. Шевченка, твори класиків зарубіжної літератури в перекладі українською мовою, а також довідкові та інформаційні видання.

  Зазначимо, що за даними Міжнародної асоціації виробників і дистриб'юторів фільмів Motion Picture Association і BORIS collection system, в Україні в 2009 році зросла відвідуваність кінотеатрів: у першому кварталі 2009 року кінозали країни відвідали 3,2 млн глядачів, що на 40% більше глядачів, ніж за такий же період минулого року.

  Зростає попит і на українську літературу, що, як зазначають дистриб'ютори, в першу чергу викликано зростанням цін на російську книжкову продукцію.

  Источник: IMI
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.