Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Основные преимущества ГБО
 • Обзор смарт-часов Huawei Watch GT

 • 13-21 липня – ІІІ Одеський міжнародний кінофестиваль


  6 июня 2012 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
  13-21 липня 2012 року в Одесі пройде третій Одеський міжнародний кінофестиваль, що цього року розширює свою професійну програму. У рамках ОМКФ відбудуться Кіноринок, пітчинг-сесії, Літня кіношкола, Школа кінокритиків і серія професійних дискусій.

  Цього року фестиваль переміститься на новий майданчик, яким стане Театр музичної комедії імені М. Водяного.

  Головною новацією ОМКФ-2012 стане те, що глядачі самі визначать, кому дістанеться гран-прі фестивалю - статуетка «Золотий Дюк» - у межах головного міжнародного конкурсу.

  Міжнародне журі ОМКФ, склад якого оголосять у середині червня, вручить інші головні призи фестивалю в номінаціях «Найкращий фільм», «Найкращий режисер», «Найкращий актор» і «Найкраща актриса». Також у межах національного конкурсу буде вручено премію за найкращий український фільм, засновану фестивалем торік. Крім журі національного конкурсу, українські фільми оцінюватиме журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI.

  Українська кіноіндустрія на фестивалі буде представлена як у межах національного конкурсу, так і на пітчинг-сесіях, демонстраціях Works In Progres (кінопроектів, що перебувають на стадії завершення), а також у ретроспективі фільмів початку 90-х років «Загублений світ».

  Свою участь у професійній програмі ОМКФ уже підтвердили близько 10 селекціонерів міжнародних кінофестивалів, які зацікавлені в українській конкурсній програмі, зокрема, Філіп Бобер і Жоель Шапрон.

  Під час Кіноринку ОМКФ відбудеться презентація всіх великих дистрибуторів України. Під час пітчинг-сесії - презентація кінопроектів з метою пошука інвесторів. Найкращий продюсерський проект фільму отримає премію в розмірі 25 тис. грн.

  Також на ОМКФ пройде серія дискусій на кінотеми: круглий стіл «Феномен піратства» від компанії Internet copyright management, майстер-клас «Пітчинг: сильні і слабкі сторони презентації проекту» від радника з кінофінансування фонду Medienboard Berlin-Brandenburg Бріґіти Ментай, панельна дискусія «Міжнародне просування кінофільмів» за участі Сергія Рахліна (член ради директорів Асоціації зарубіжної преси Голлівуду «Золотий глобус») і Філіппа Кройцера (продюсер, консультант Bavaria Films), дискусія «Телебачення і кіно: спільні проекти» від Української кіноасоціації тощо.

  У Літній школі ОМКФ свої майстер-класи для студентів і кінопочатківців проведуть більшість почесних гостей фестивалю, серед яких американський режисер Тодд Солондз, британський режисер Пітер Ґрінуей, актриса Джеральдіна Чаплін та інші. Крім того в межах фестивалю пройде Школа кінокритиків, заявки на участь у якій приймаються до 16 червня.

  Источник: telekritika.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.