Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи

Автор «Штольні» знімає стрічку «Тіні незабутих предків»


25 февраля 2012 | Новости / Кино | Добавил: Елена Ленова
Любомир Левицький, автор українського трилеру «Штольня», приступає до зйомок нової стрічки у цьому жанрі під назвою «Тіні незабутих предків». Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на автора.

Любомир Левицький, який також є режисером та продюсером, наразі пише сценарій до фільму. Слоган кінострічки - «Таємниця мольфара».

«Це буде стовідсотково модний, український продукт, зроблений згідно з найновішими технологіями. Актори, продакшн та постпродакшн - усе буде рідним. Мова фільму також українська, але знову ж таки та, до якої ми уже давно звикли в кінотеатрах», - розповів пан Левицький.

За задумом автора, фільм виконуватиме не тільки розважальну функцію, хоча він не приховує того, що це буде комерційне кіно.

«В основі сюжету - древня містична, гуцульська легенда. Тим не менш, це буде молодіжне кіно - сучасне, розважальне, цікаве молодим українцям, тому що в героях цього фільму вони зможуть знайти самих себе», - каже автор.

Зйомки стрічки розпочнуться влітку, а на широкі екрани вона вийде вже наприкінці цього року.

Источник: telekritika.ua
Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

Другие новости по теме:


 Телепрограммы для газет и сайтов.
15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

Пополнение за Webmoney:
- сотовая связь
- интернет
- телефония
- телевидение
- Oriflame, Faberlic

Форум

Фоторепортажи

Авторская музыка

Погода

Афиша

Кастинги и контакты ТВ шоу

On-line TV

Партнеры

Друзья

Реклама

Статистика
Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.