Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Краткий обзор iPad 2020 и iPad Air 2020

 • Українська стрічка здобула відзнаку «Фестивалю фільмів 600» у Словенії


  1 июня 2010 | Кино / На украинском языке / Украина | Добавил: Ольга Кравцова
  Короткометражний фільм «По дорозі» Володимира Тихого здобув спеціальну відзнаку журі «Фестивалю фільмів 600» (Film Festival 600), що проходив у Словенії.

  Поряд з 15 іншими роботами українських режисерів, цей фільм увійшов до альманаху «Мудаки. Арабески», присвяченому соціально-культурному нігілізму в Україні.

  Герой стрічки Тихого вступає в лайно, і щоб позбутися неприємностей, починає чистити взуття об підніжку чужого джипа. Він і гадки не має, що ця банальна пригода стане приводом до нових спостережень і висновків.

  «Участь фільму "По дорозі" у фестивалі корисна перш за все для альманаху, що об'єднує українських кінематографістів та операторів, - коментує ТК Володимир Тихий. - цю відзнаку можна вважати ще одним виявом кінематографічного життя в Україні - хоча б на рівні короткометражних фільмів, і приводом для взаємодії, якої зараз страшенно бракує. Адже кіноспільноти в Україні не існує, фахівці займаються виробництвом здебільшого телевізійних продуктів».

  Film Festival 600 з 27 по 29 травня проходив у місті Любляні. Переможців визначили у трьох номінаціях - «Найкращий ігровий фільм» («Пісок», Йота Аронак, Іспанія), «Найкращий документальний фільм» («Живучи в повітрі», Давід Масьян, Іспанія) та «Найкращий анімаційний фільм» («Мій шлях», Свєтлан Юнакович і Велько Попович, Хорватія). Окрім Володимира Тихого, спеціальні відзнаки журі фестивалю отримав ігровий фільм «Ловець хмар» Міхи Ніфіка (Словенія) та документальна стрічка «Шенгенські історії» ще одного словенського режисера Яна Латала.

  Источник: Телекритика
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.