Навигация

Популярные статьи
 • Как получить дубликат водительских прав

 • Авторские и переводные статьи

  Пресс-релизы

  Регистрация на сайте


  Опрос
  Какие телеканалы вы смотрите чаще?  НТН відстоюватиме ліцензію на мовлення у судових інстанціях


  17 марта 2010 | --- | Добавил: Сергей Никандров
  НТН відстоюватиме ліцензію на мовлення у судових інстанціяхНезважаючі на численні судові заборони Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 17 лютого 2010 року має намір розглянути питання щодо внесення змін та переоформлення ліцензій на мовлення.

  ТОВ "Телестудія "Служба інформації" (телеканал НТН) занепокоєне ситуацією та вимушене відстоювати свої права та законні інтереси у судових інстанціях.

  27 січня 2010 року Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення проведено конкурс на отримання ліцензій на мовлення з використанням вільних телеканалів. На момент проведення засідання 27 січня 2010 року діяла заборона Окружного адміністративного суду міста Києва на проведення конкурсу, визначення його переможців та видачу ліцензій. Незважаючи на це, засідання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулося. За результатами засідання були визначені переможці конкурсу та прийняті відповідні рішення щодо видачі ліцензій.

  Засідання 27 січня 2010 року відбулося за відсутності кворуму, без виклику учасників конкурсу, що є прямим порушенням приписів статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

  ТОВ "Телестудія "Служба інформації" (телеканал НТН) оскаржило в суді результати вищезазначеного конкурсу. 01 лютого 2010 року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу про зупинення дії рішень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та заборону видавати ліцензії за результатами конкурсу.

  10 лютого 2010 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до Українского Державного центру радіочастот з листом, в якому просила надати висновок щодо можливості збільшення потужності передавачів, що зазначені в додатках до ліцензій, виданих за результатами конкурсу.

  Крім того 15 лютого 2010 року Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення приймати рішення про внесення змін та вносити зміни до ліцензій, отриманих за результатами конкурсу, що відбувся 27 січня 2010 року.

  Незважаючи на численні судові заборони, на 17 лютого 2010 року Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення призначено засідання, де на підставі висновків Українського Державного центру радіочастот буде розглянуте питання щодо внесення змін та переоформлення ліцензій, виданих за результатами конкурсу 27 січня 2010 року, в частині збільшення потужностей передавачів.

  ТОВ "Телестудія "Служба інформації" (телеканал НТН) висловлює занепокоєння ситуацією, що склалася у сфері ліцензування мовлення, та має намір відстоювати свої права та законні інтереси у судових інстанціях.

  Источник: Телеканал «НТН»НТН відстоюватиме ліцензію на мовлення у судових інстанціях
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  25-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.