Koronator.FM - Радио Некоммерческих Групп
Официальные онлайн-трансляции оффлайновых ФМ радиостанций в бесплатном приложении для Андроид. Без рекламы, без скрытых оплат. Только отборные станции из разных стран мира.
Навигация

Авторские и переводные статьи

Пресс-релизы

Регистрация на сайте


Опрос
Какие телеканалы вы смотрите чаще?Популярные статьи
 • Как выбрать метеостанцию для дома?
 • Советы по выбору аудиодомофона
 • Беспроводные зарядки MagSafe: особенности и виды

 • Kорреспондент.net і 5 канал збирають фото та відео про українську незалежність, - «Медіабізнес»


  1 июня 2011 | Новости / Телевидение | Добавил: Елена Ленова
  З 1 червня по 18 серпня всі бажаючі зможуть розмістити фотографії чи відео, які тим чи іншим чином відображають важливі події, що відбулися протягом 20 років незалежності України, на порталі громадської журналістики Я-Корреспондент. – повідомляє сайт Корреспондент.net .

  Таким чином новинний сайт Корреспондент.net разом з 5 каналом запустили конкурс «Українська незалежність очима українців», присвячений 20 річниці незалежності України.

  Найбільш цікаві та резонансні роботи будуть показані в ефірі 5 каналу в рамках анонсів циклу документальних авторських фільмів Українська незалежність , які транслюються на 5 каналі щосереди.

  Автор кращої роботи візьме участь в Марафоні 5 каналу, який буде присвячений Дню Незалежності України.

  Як вже повідомляв «МедіаБізнес» на Першому Національному почалася робота над сайтом, присвяченим 20-річчю Незалежності України. На цьому сайті будуть розміщені матеріали і сюжети про відомих осіб української історії і сучасності, ролики про історичні події і людей, що зіграли значну роль в розвитку і становленні країни.

  Українська незалежність - цикл авторських документальних фільмів Святослава Цеголка та Христини Бондаренко, про головні події новітньої історії молодої української держави. Цикл складається з 18 фільмів. Кожна серія – це окрема історія, присвячена галузі, в якій країна розвивалася, як держава. Фільми циклу, які були показані, розміщені в розділі Відео сайту Корреспондент.net

  Сайт Корреспондент.net належить компанії Бігмір-Інтернет, яка є частиною медіа-холдингу KP Media. Компанії також належать портали Bigmir.net, інтернет-проекти Корреспондент.net, Novynar.com.ua, Политорг.net, Ricardo.com.ua, Ukrbiz.net. KP Media була заснована Джедом Санденом у вересні 1995 року.

  Источник: www.mediabusiness.com.ua
  Комментарии (0) | Распечатать | | Добавить в закладки:  

  Другие новости по теме:


     Телепрограммы для газет и сайтов.
  15-ть лет стабильной работы: телепрограммы, анонсы, сканворды, кроссворды, головоломки, гороскопы, подборки новостей и другие дополнительные материалы. Качественная работа с 1997 года. Разумная цена.

  Пополнение за Webmoney:
  - сотовая связь
  - интернет
  - телефония
  - телевидение
  - Oriflame, Faberlic

  Форум

  Фоторепортажи

  Авторская музыка

  Погода

  Афиша

  Кастинги и контакты ТВ шоу

  On-line TV

  Партнеры

  Друзья

  Реклама

  Статистика
  Главная страница  |  Регистрация  |  Добавить новость Copyright © 2002-2012 Все о ТВ и телекоммуникациях. Все права защищены.